Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Drzwi otwarte w ratuszu. Zobacz gabinet prezydenta i sprawdź się w grze

Dodano: 17.09.2019 | 11:31

Na zdjęciu: W sobotę ratusz otworzy się na bydgoszczan.

Fot. Pit1233/wikipedia

W najbliższą sobotę odbędą się Drzwi Otwarte Ratusza. Prezydent zaprasza mieszkańców do zwiedzania gmachu, wzięcia udziału w grze ratuszowej i rozmów.

Wydarzenie odbędzie się już po raz trzeci. Na przybyłych czekać będą gabinety prezydenta, jego zastępców i przewodniczącej rady miasta. Będzie można także zasiąść na miejscach radnych w sali sesyjnej. – W programie znajdzie się też m.in. gra ratuszowa i gry związane z wiedzą o mieście – zapowiada ratusz.

Zaplanowano też atrakcje dla najmłodszych – pokazy baniek, dmuchańca, skręcanie balonów, watę cukrową, malowanie buziek i konkursy z nagrodami. Swoje stanowisko będzie miało także Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, które na co dzień mieści się przy ul. Gdańskiej 5. Będzie można zadawać pytania i poznać organizacje pozarządowe, które działają w mieście.

Pojawi się także straż miejska, która zaprezentuje swój radiowóz oraz zorganizuje mini warsztaty na temat bezpieczeństwa dzieci i rozda odblaski.

Drzwi ratusza będą otwarte między godz. 12:00 a 17:00. Wstęp wolny.

0 0 votes
Article Rating
Drzwi otwarte w ratuszu. Zobacz gabinet prezydenta i sprawdź się w grze
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
3 lat temu

O, to coś nowego .Ciekawi mnie, jak będą zaprojektowane te wszystkie pomieszczenia, no i jaką siedzibę ma nasz prezydent miasta. Tam na pewno nie wykonano byle jakiego projektu wnętrz https://projektowanie-wnetrz-online.pl/projektowanie-wnetrz-bydgoszcz/ , a coś naprawdę porządnego. Wydaje mi się, że mamy piękny ratusz i powinniśmy się nim wszędzie chwalić.