[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dwa groźne wypadki na drodze krajowej. Były utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA]

Dodano: 17.07.2022 | 00:12

Na zdjęciu: W sobotni wieczór, na krajowej 25 dachował osobowy seat.

Fot. Więcbork112.PL - Ratownictwo Powiatu Sępoleńskiego

Jak już informowaliśmy, w sobotę (16 lipca) doszło do kilku groźnych wypadków na drogach Kujaw i Pomorza. Dwa z nich miały miejsce po południu na krajowej 25.

Do obu zdarzeń doszło na terenie powiatu sępoleńskiego. Najpierw, kilka minut po godzinie osiemnastej służby otrzymały informację o wypadku na DK25. Jak informuje serwis Więcbork112.PL, zgłoszenie dotyczyło zdarzenia w miejscowości Płocicz (86 km DK25), a szybko okazało się, że zdarzenie miało miejsce na 96 kilometrze w miejscowości Siedlisko, gdzie z nieustalonych jak na razie przyczyn kierujący osobowym audi zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowcę auta osobowego (sam podróżował pojazdem) zabrano do szpitala, gdzie będzie przechodzić badania.

 

Drugi z wypadków miał miejsce w sobotni wieczór w miejscowości Niechorz, a – jak precyzuje Więcbork112.PL – zgłoszenie do służb wpłynęło krótko po godzinie dwudziestej drugiej. Doszło tam do dachowania osobowego seata, którym także jechał tylko kierowca i na szczęście nie doznał on poważniejszych obrażeń. Na czas działania służb, ruch w obu miejscach wypadków na DK25 odbywał się z dużymi utrudnieniami.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments