[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dwa groźne zdarzenia na drogach. Są poszkodowani!

Dodano: 17.11.2018 | 11:17
wypadek Bydgoszcz

Do obu zdarzeń doszło tuż przed godziną 11:00.

Na zdjęciu: Do wypadku auta osobowego doszło w miejscowości Grabówka.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Niespokojne sobotnie przedpołudnie na drogach regionu.

Tuż przed godziną 11:00 w miejscowości Grabówka (powiat włocławski, gmina Choceń) doszło do wypadku auta osobowego. – Auto osobowe dachowało, a na miejsce zdarzenia wzywany był śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – informuje Marcin Jaworski z włocławskiej straży pożarnej. Jak się dowiedzieliśmy, w wyniku tego wypadku (doszło do niego na 208 km autostrady A1 – pikietaż) poszkodowane zostały dwie osoby, które zabrano do szpitala. Cały czas trwa akcja służb, na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej, ratownicy medyczni i policjanci. Jezdnia w kierunku Gdańska jest cały czas zablokowana, zaś w kierunku Łodzi ruch odbywa się w sposób płynny.

Niemal w tym samym momencie doszło do groźnego zdarzenia na 286 kilometrze DK10 w miejscowości Przyłubie. Auto osobowe wypadło z jezdni i dachowało, a następnie z pojazdu miał wydobywać się dym. Na miejscu działał zastęp straży z OSP Solec Kujawski.

Także w Bydgoszczy miały miejsce dwa wypadki. Rano na rondzie Grunwaldzkim zderzyły się osobowy mercedes z dostawczym renault (nikt nie ucierpiał), natomiast na wysokości skrzyżowania Fordońskiej z Jarużyńską również doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W tym wypadku również nie było osób poszkodowanych.

Dwa groźne zdarzenia na drogach. Są poszkodowani!