[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dwa groźne zdarzenia niedaleko Bydgoszczy. Jedna osoba zabrana do szpitala

Dodano: 06.11.2022 | 17:33

Na zdjęciu: W sobotnie popołudnie na DK25 w Lucimiu dachowało auto osobowe.

Fot. OSP KSRG Mąkowarsko

Do dwóch groźnych zdarzeń doszło w trakcie weekendu (5/6 listopada) na drogach w okolicach Bydgoszczy. Jedną osobę trzeba było przewieźć do szpitala.

W sobotnie (5.11) przedpołudnie, doszło do groźnego wypadku na krajowej 25. W miejscowości Lucim – jak informują strażacy z OSP KSRG Mąkowarsko – dachował samochód osobowy. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, którą karetką pogotowia ratunkowego przewieziono do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracowały dwa zastępy straży pożarnej: oprócz druhów z Mąkowarska także z jednostki OSP KSRG Koronowo, a także policjanci, którzy prowadzą czynności wyjaśniające dokładne okoliczności wypadku.

Do innego groźnego zdarzenia doszło dzisiaj (6 listopada) i poinformowali o nim z kolei strażacy z jednostki OSP Brzoza. Tuż przed godziną trzynastą na drodze wojewódzkiej 254, drzewo spadło na przejeżdżający samochód osobowy. Choć zdarzenie wyglądało groźnie, to nikomu nic się nie stało. Na czas akcji służb (pracowali policjanci i jeden zastęp strażaków), ruch odbywał się z utrudnieniami.

Dwa groźne zdarzenia niedaleko Bydgoszczy. Jedna osoba zabrana do szpitala
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments