Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dwa miesiące do startu ligi. Siatkarze BKS Visła rozpoczęli przygotowania

Dodano: 27.07.2020 | 14:12

Nowy sezon w Tauron I Lidze Siatkarzy rozpocznie się pod koniec września.

Na zdjęciu: Bydgoscy siatkarze w Immobile Łuczniczce rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu ligowego.

Fot. Szymon Fiałkowski

Siatkarze BKS Visła Bydgoszcz rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu ligowego. Zespół trenera Marcina Ogonowskiego spotkał się w poniedziałek (27 lipca) na pierwszym treningu w hali Immobile Łuczniczka.

Na pierwszych zajęciach szkoleniowiec bydgoskiego zespołu miał do dyspozycji dwunastu zawodników. W najbliższych dniach do Bydgoszczy przyleci atakujący Jewgienij Karpiński, zaś na zgrupowaniu młodzieżowej reprezentacji Polski jest libero Jakub Dereń.

– Jestem zadowolony ze składu, który zbudowaliśmy na ten sezon – mówi trener Marcin Ogonowski. Przypomnijmy, że przed sezonem – obok wspomnianych już Derenia i Karpińskiego, do drużyny dołączyli także drugi atakujący Patryk Strzeżek, środkowi Mariusz Marcyniak i Wojciech Kaźmierczak, przyjmujący Patryk Łaba, Kamil Kosiba, Kamil Gutkowski oraz Czech Jan Galabov, a po wypożyczeniu do Aluronu Zawiercie powrócił rozgrywający Piotr Lipiński. Wystarczy wspomnieć, że ze składu z poprzedniego sezonu pozostali jedynie rozgrywający Michał Masny, środkowy Janusz Gałązka oraz libero Tomasz Bonisławski.

W ramach przygotowań do ligi, bydgoski zespół zagra w najbliższy weekend w Warszawie w turnieju z cyklu Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki w wydaniu siatkówki plażowej (w najbliższą środę bydgoski klub ma podać skład na te zawody), a w ramach przygotowań do sezonu, BKS Visła na pewno zagra w dwóch turniejach: jeden odbędzie się w Sulęcinie, a drugi w Bydgoszczy. Trwa też ustalanie pozostałych spotkań kontrolnych.

Przypomnijmy, że nowy sezon Tauron I Ligi Siatkarzy rozpocznie się pod koniec września.

0 0 votes
Article Rating
Dwa miesiące do startu ligi. Siatkarze BKS Visła rozpoczęli przygotowania
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments