[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dwa przypadki potrącenia rowerzysty. Oba skończyły się na pogotowiu

Dodano: 04.08.2022 | 11:38

Na zdjęciu: Dwie rowerzystki zostały potrącone przez samochody osobowe.

Fot. Szymon Fiałkowski

Ostatnio doszło do dwóch wypadków drogowych z udziałem rowerzystek. Obie kobiety zostały potrącone przez samochody osobowe.

W poniedziałek, 1 sierpnia 2022 roku ok. godz. 19.20 policja dostała zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Piwnej w Żninie. Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 42-letni kierowca skody nie udzielił rowerzystce pierwszeństwa na skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia.

57-latka doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Kierowca auta był trzeźwy i posiadał uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane przez żnińską policję pod nadzorem prokuratury.

Podobna sytuacja miała miejsce dwa dni później ok. godz. 14.30 na ul. Jacewskiej w Inowrocławiu. Kobieta kierująca mazdą potrąciła rowerzystkę przejeżdżającą przez oznakowane przejście dla pieszych. 86-latka trafiła do szpitala z obrażeniami ciała. Policja prowadzi postępowanie mające wyjaśnić przyczynę wypadku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments