Bydgoszcz
11C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 12 • L 11
14C
Nd
12C
Pon
11C
Wt
11C
Sr
11C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleDwa samochody ciężarowe zderzyły się na drodze wojewódzkiej. Są duże utrudnienia w ruchu
8-06-2020_ wypadek DW543 Kamień_ OSP KSRG Jabłonowo Pomorskie (4)
08.06.2020 | 11:20

Dwa samochody ciężarowe zderzyły się na drodze wojewódzkiej. Są duże utrudnienia w ruchu

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb tuż przed godziną dziesiątą.

Na zdjęciu: W miejscowości Kamień doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów ciężarowych.

Fot. OSP KSRG Jabłonowo Pomorskie

Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych, do którego doszło w miejscowości Kamień, niedaleko Jabłonowa Pomorskiego.

Jak relacjonują strażacy z OSP KSRG Jabłonowo Pomorskie, tuż przed godziną dziesiątą wpłynęło do nich zgłoszenie o zderzeniu trzech samochodów ciężarowych w miejscowości Kamień.

Z informacji, które przekazali strażacy wynika, że dwie osoby zostały w wyniku tego wypadku poszkodowane. Jak przekazuje nam asp. sztab. Agnieszka Łukaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy, doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów ciężarowych.

DW543 w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Policjanci mają wytyczać objazdy, które będą poprowadzone przez lokalne miejscowości.

[AKTUALIZACJA]
g. 11:37  Jak informują służby, DW543 w miejscu wypadku dwóch ciężarówek będzie zablokowana do godziny 16:00. Policjanci wytyczyli już objazdy, które poprowadzono przez miejscowości Mileszewy, Konojady, Górale, Gorzechówko i Jabłonowo Pomorskie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści