Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dwa wypadki na autostradzie A1. Są ranni

Dodano: 25.03.2024 | 17:09

Na zdjęciu: W poniedziałkowe popołudnie doszło do dwóch groźnych wypadków na kujawsko-pomorskim odcinku autostrady A1.

Fot. Wikipedia / zdjęcie ilustracyjne

To nie było spokojne poniedziałkowe (25 marca) popołudnie na drogach. Na autostradzie A1 na Kujawach i Pomorzu doszło do dwóch groźnych wypadków.

O obu zdarzeniach poinformował w komunikacie dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. Jak przekazał, pierwsze ze zdarzeń miało miejsce tuż przed godziną czternastą. Na 78 kilometrze autostrady A1, na wysokości miejscowości Bąkowo (odcinek między węzłami Nowe Marzy i Warlubie), zderzyły się cztery samochody: trzy auta osobowe i ciężarówka. – W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby – informował dyżurny kujawsko-pomorskich strażaków i dodał, że na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży i inne służby. Z ostatniego komunikatu wynika, że ruch pojazdów w miejscu tego wypadku (miał on miejsce na jezdni w kierunku Gdańska), prowadzony jest pasem awaryjnym.

Niespełna godzinę później, tj. tuż po piętnastej, służby zostały powiadomione o kolejnym zdarzeniu – tym razem na 184 kilometrze A1, na jezdni w kierunku Łodzi. W pobliżu węzła Włocławek Północ (na wys. miejscowości Bodzia), zderzyły się cztery samochody osobowe. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ale na miejscu nadal pracuje sześć zastępów straży pożarnej oraz inne służby. Ruch także w tym miejscu odbywa się z utrudnieniami.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments