Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dwa wypadki na DK10. Do jednego z nich doszło w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Dodano: 30.06.2022 | 11:31

Na zdjęciu: Na wysokości wjazdu do Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego doszło do groźnego wypadku z udziałem auta osobowego i dostawczego.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

Do dwóch groźnych wypadków doszło w czwartkowy (30 czerwca) poranek na drodze krajowej 10. 

Jak informują służby, do wypadku doszło m.in. na wysokości wjazdu do Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego (270 km DK10 na trasie Bydgoszcz-Toruń). Z informacji, jakie przekazuje nam rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy st. kpt. Karol Smarz wynika, że tuż przed godziną dziewiątą doszło tam do zderzenia trzech samochodów: osobowego, dostawczego i ciężarówki. – Droga przez kilkadziesiąt minut była zablokowana, bowiem pojazdy znajdowały się na obu pasach jezdni – mówi Smarz.

W wyniku tego zderzenia, nikomu nic się nie stało, na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku oraz ratownicy medyczni. Jak się dowiadujemy, ruch w tym miejscu nadal może odbywać się z utrudnieniami.

Toruńscy strażacy poinformowali z kolei o wypadku, do którego doszło na 304 kilometrze DK10 na terenie gminy Wielka Nieszawka, gdzie osobowy hyundai wypadł z jezdni i następnie dachował. Jedną osobę przewieziono do szpitala, na miejscu pracowały wszystkie służby, toruńscy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające przyczyny zdarzenia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments