Bydgoszcz
23C
Słonecznie
44% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 25 • L 18
24C
Sob
24C
Nd
21C
Pon
22C
Wt
24C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleDwa wypadki w ciągu kilkunastu minut: Szpitalna, Wojska Polskiego. Poszkodowana kobieta w zaawansowanej ciąży [ZDJĘCIA]
DSC_0008 (Copy)
11.10.2017 | 19:09

Dwa wypadki w ciągu kilkunastu minut: Szpitalna, Wojska Polskiego. Poszkodowana kobieta w zaawansowanej ciąży [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Wypadek przy Szpitalnej.

Fot. Stanisław Gazda

Do pierwszego zdarzenia doszło tuż po godzinie 18.00 na skrzyżowaniu ulic Szpitalnej i Dobrzańskiego. Kolejne miało miejsce się dwadzieścia minut później przy ul. Wyszyńskiego. W obu przypadkach były osoby zabrane na badania do szpitali.

Kierująca oplem astra kobieta, zbliżając się do skrzyżowania nie zastosowała się do znaku STOP i wymusiła pierwszeństwo na kierującej peugotem, wykonującej manewr skrętu w ulicę Łomżyńską. Doszło do zderzenia pojazdów. Kierująca peugeotem kobieta w ósmym miesiącu ciąży została zabrana na badania w pobliskim szpitalu. Na szczęście ani jej, ani dziecku, które ma się narodzić nic nie zagraża. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

Przy ul. Wyszyńskiego również zderzyły się dwa samochody. Tam kierująca renault clio jadąc ulicą Wyszyńskiego w kierunku Powstańców Wielkopolskich wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadziła do zderzenia z kierującym oplem corsa. Zdarzenie zakwalifikowano, jako kolizja. Mandat karny wręczony został kierującej renault clio.


Powiązane treści