Bydgoszcz
10C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 5km/h N
H 10 • L 9
18C
Nd
16C
Pon
17C
Wt
19C
Sr
18C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleDwaj młodzi mężczyźni mieli znaczne ilości narkotyków. Zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty
policja_szubin_MR-1
31.01.2018 | 11:14

Dwaj młodzi mężczyźni mieli znaczne ilości narkotyków. Zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty

W ich mieszkaniach zabezpieczono marihuanę i amfetaminę.

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn.

Fot. Maciej Rejment/archiwum

Funkcjonariusze pakoskiej policji zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali narkotyki.

Jak przekazała nam asp. sztab. Izabella Drobniecka z inowrocławskiej policji, cała akcja została przez pakoskich funkcjonariuszy przeprowadzona w miniony poniedziałek. – Uzyskaliśmy informację o dwóch mieszkańcach Pakości, którzy mieli być uwikłani w narkotyki – poinformowała rzecznik prasowa komendy powiatowej policji w Inowrocławiu.

Śledczy przeszukali mieszkania podejrzanych mężczyzn i odnaleziono w nich zabronione substancje. U 25-latka ujawniono ponad jedenaście gram narkotyków, a u 28-letniego mężczyzny ta ilość wynosiła ponad 75 g. Po przebadaniu środków za pomocą narkotestera okazało się, że zabezpieczonymi narkotykami są amfetamina i marihuana.

Policjanci zatrzymali obu mężczyzn, którzy podczas wtorkowego przesłuchania usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków i znacznej ilości używek. Jak dodała asp. sztab. Drobniecka, wobec obu mężczyzn prowadzone jest postępowanie karne, a 28-latka objęto dozorem policyjnym. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia, zaś za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, ta kara już wzrasta do dziesięciu lat.


Podobne wpisy

Powiązane treści