Bydgoszcz
10C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h E
H 12 • L 8
16C
Wt
12C
Sr
14C
Czw
14C
Pt
14C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleDwaj młodzi mężczyźni mieli znaczne ilości narkotyków. Zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty
policja_szubin_MR-1
31.01.2018 | 11:14

Dwaj młodzi mężczyźni mieli znaczne ilości narkotyków. Zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty

W ich mieszkaniach zabezpieczono marihuanę i amfetaminę.

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn.

Fot. Maciej Rejment/archiwum

Funkcjonariusze pakoskiej policji zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali narkotyki.

Jak przekazała nam asp. sztab. Izabella Drobniecka z inowrocławskiej policji, cała akcja została przez pakoskich funkcjonariuszy przeprowadzona w miniony poniedziałek. – Uzyskaliśmy informację o dwóch mieszkańcach Pakości, którzy mieli być uwikłani w narkotyki – poinformowała rzecznik prasowa komendy powiatowej policji w Inowrocławiu.

Śledczy przeszukali mieszkania podejrzanych mężczyzn i odnaleziono w nich zabronione substancje. U 25-latka ujawniono ponad jedenaście gram narkotyków, a u 28-letniego mężczyzny ta ilość wynosiła ponad 75 g. Po przebadaniu środków za pomocą narkotestera okazało się, że zabezpieczonymi narkotykami są amfetamina i marihuana.

Policjanci zatrzymali obu mężczyzn, którzy podczas wtorkowego przesłuchania usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków i znacznej ilości używek. Jak dodała asp. sztab. Drobniecka, wobec obu mężczyzn prowadzone jest postępowanie karne, a 28-latka objęto dozorem policyjnym. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia, zaś za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, ta kara już wzrasta do dziesięciu lat.


Podobne wpisy

Powiązane treści