Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dwie głośne premiery w piątek w Multikinie!

Dodano: 18.10.2023 | 14:25

Na zdjęciu: Różyczka 2 to jedna z nowości w Multikinie.

Fot. mat. prasowe

20 października w kinach sieci Multikino premiery mają najnowszy film Martina Scorsese „Czas krwawego księżyca” oraz polski thriller „Różyczka 2” z Magdaleną Boczarską w roli głównej. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Czas krwawego księżyca” opowiada o serii tajemniczych zaginięć członków bogatego plemienia Osagów mieszkających na obszarach złóż ropy naftowej w Oklahomie. Sprawą zaczyna się interesować nowo powstała agencja federalna FBI w tym agent J. Edgar Hoover. W filmie występują między innymi: dwukrotny laureat Oscara® Robert De Niro („Taksówkarz”, „Irlandczyk”), laureat Oscara® Leonardo DiCaprio („Wilk z Wall Street”, „Zjawa”) oraz laureat Oscara® Brendan Fraser („Wieloryb”).

Druga propozycja na nadchodzący weekend to „Różyczka 2”. Główna bohaterka Joanna Warczewska (Magdalena Boczarska) ma wszystko: wielką miłość i świetnie rozwijającą się karierę. To poukładane życie w jednej chwili burzy jednak zamach terrorystyczny, w którym ginie jej ukochany mąż (Paweł Małaszyński). Kiedy los daje Joannie nową życiową szansę, dosięga ją kolejny cios. Ktoś wysyła zdjęcia i dokumenty kompromitujące jej rodzinę, żądając setek tysięcy euro w zamian za milczenie. Joanna decyduje się na własną rękę zmierzyć z szantażystą i z prawdą o własnej przeszłości. Gotowa jest zaryzykować wszystko, by odzyskać kontrolę nad swoim życiem i rozwikłać skomplikowaną intrygę, w którą została wciągnięta. Jaką rolę w tej dramatycznej grze odegrają tajemniczy agent (Jacek Braciak), wpływowy polityk (Janusz Gajos) i przyjaciel z przeszłości (Robert Więckiewicz)? Jej wynik może mieć wpływ na losy milionów, a czas nie działa na korzyść Joanny.

Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.

W piątek premierę będzie miała też animacja „Sposób na ducha”.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments