Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dwóch pijanych nastolatków w centrum Bydgoszczy. Musiały interweniować służby

Dodano: 17.10.2022 | 19:45

Na zdjęciu: Wobec nietrzeźwych nieletnich, interwencję dwukrotnie musieli podjąć bydgoscy strażnicy miejscy, którzy całość materiałów przekazali policjantom ze Szwederowa.

Fot. Archiwum

Dwie interwencje wobec pijanych nastolatków musieli w piątek (14 października) podjąć bydgoscy strażnicy miejscy. Jedna ze spraw niebawem najprawdopodobniej trafi do sądu rodzinnego.

Do obu interwencji strażników doszło w piątkowe popołudnie, a dzieliło je ledwie kilka godzin. Pierwsze z nich miało miejsce tuż po dwunastej w pobliżu Młynów Rothera. – Pracownik ochrony zgłosił nam, że na ławce przebywa nieletni pod wpływem alkoholu – relacjonują strażnicy i dodają, że na miejsce od razu wezwany został patrol policji, jak i ratownicy medyczni, którzy 13-letniego chłopaka przewieźli do szpitala.

Nie minęły cztery godziny, a strażnicy znów musieli podjąć interwencję wobec nastolatka, który był pod wpływem alkoholu. Tym razem miała ona miejsce przy Czartoryskiego. Jak opisują strażnicy, patrol zauważył nieletniego, który szedł chwiejnym krokiem i w pewnym momencie przewrócił się, po czym nie był w stanie się podnieść. – Analogicznie, jak podczas poprzedniej interwencji, na miejsce został wezwany patrol policji i zespół pogotowia ratunkowego – dodają. Także i w tym przypadku 16-latek został karetką przewieziony do szpitala.

Jak się dowiadujemy, dalsze czynności w tej sprawie prowadzą już policjanci z bydgoskiego Szwederowa, ale wiele wskazuje na to, że akta sprawy dotyczące 13-latka niebawem trafią do sądu rodzinnego.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments