[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Dwóch zawodników czwartoligowca z regionu kontuzjowanych. Napastnik wypożyczony do wicelidera tabeli

Dodano: 16.02.2021 | 04:59

Na zdjęciu: Lech Rypin ma sporo problemów kadrowych przed rozpoczęciem rundy wiosennej IV ligi.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Pięciu zawodników testował nowy trener Lecha Rypin w trakcie sparingu z MKS-em Mława. Tymczasem w zespole z Rypina doszło do kolejnej roszady kadrowej.

Lech, który w tabeli piłkarskiej IV ligi plasuje się na trzynastym miejscu po rundzie jesiennej, w drugiej części sezonu będzie walczyć o uniknięcie degradacji do niższej klasy rozgrywkowej. Już jednak wiadomo, że wiosną w barwach klubu z Rypina nie zobaczymy Macieja Jankowskiego.

Rypiński klub w poniedziałek (15 lutego) wieczorem poinformował, że Jankowski został do końca sezonu wypożyczony do zajmującej drugie miejsce w tabeli Włocłavii Włocławek. Odejście Jankowskiego nie jest jedynym problemem Lecha. Poważnej kontuzji doznał Błażej Dąbrowski. Jak informuje klub z Rypina, obrońca urazu kolana doznał na jednym z treningów. Przeprowadzone badania wykazały, że zawodnik zerwał więzadło i czeka go teraz zabieg rekonstrukcji. Po zabiegu artroskopii kolana jest z kolei Juliusz Nowak, który już w rundzie jesiennej miał problemy z kolanem. – Badania wykazały uszkodzenie chrząstki stawowej i kości piszczelowej – informuje klub.

W miniony weekend Lech rozegrał sparing z MKS-em Mława, który przegrał 0:5 (0:2), a trener Damian Łukasik testował pięciu graczy. W kolejnym meczu kontrolnym, czwartoligowiec z Rypina zmierzy się w weekend z Jeziorakiem Iława.

Dwóch zawodników czwartoligowca z regionu kontuzjowanych. Napastnik wypożyczony do wicelidera tabeli
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments