Bydgoszcz
7C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 7 • L 7
10C
Pon
7C
Wt
7C
Sr
9C
Czw
10C
Pt
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIDzień pełen emocji w Galerii Pomorskiej
B1_Emotki ost.
29.08.2017 | 14:55

Dzień pełen emocji w Galerii Pomorskiej

Atrakcji nie zabraknie!

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie

Fot. mat. pras.

Zbliżająca się premiera zapowiadanej na hit jesieni komedii animowanej „Emotki. Film” jest okazją do pełnego emocji spotkania promującego film. Galerię Pomorską odwiedzą bohaterowie filmu oraz znany polskimi influencer – Damian Kordas. Szykuje się dzień pełen emocji!

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę. Początek zaplanowano na godzinę 11:00. W trakcie jej trwania na dzieci czekać będą wyjątkowe atrakcje, wśród których są:

  • emotkowe koło emocji – dzieci, kręcąc kołem, losują „emocję”, którą muszą odzwierciedlić. Wszystko to na wielkim ekranie obserwuje publiczność, wspólnie bawiąc się z dziećmi. Nagrodą w tej zabawie będą kolorowe emotkowe maski.
  • kolorowe taneczne maty –  zabawa oparta na rywalizacji. Dwoje dzieci tańczy równocześnie na kolorowych matach. Dzieci muszą nadążyć za wyświetlającymi się polami i stanąć na nich w odpowiednim czasie. Na ekranie zliczane są punkty.
  • emotkowa fotobudka – to tu dzieci zrobią sobie kolorowe, szalone zdjęcia w wyjątkowych emotkowych stylizacjach, czyli zabawnych minach. Każde zdjęcie będzie można zabrać ze sobą.
  • wielka emotkowa tablica – zabawa z nagrodami, podczas której dzieci w specjalnej aplikacji będą losować pola, w które mają trafić piłeczkami na tablicy. Nagrodą będą naklejki z bohaterami filmu.
  • strefa zabaw plastycznych i emotkowej charakteryzacji – część, w której najmłodsi będą mogli zyskać wyjątkowe charakteryzację.

Co godzinę dzieci spotkają się z czworgiem głównych bohaterów filmu. Ponadto podczas imprezy pojawi się również wyjątkowy gość – Damian Kordas! Zwycięzca IV edycji programu MasterChef i autor kulinarnego show na YouTube opowie m.in. o swoim zajęciu w mediach społecznościowych.

Powiązane treści