Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
72% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 16 • L 16
16C
Czw
20C
Pt
19C
Sob
23C
Nd
24C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaDziś blokada Fordońskiej. Śledź relację NA ŻYWO z utrudnień na drogach [TRAFFIC]
traffic - Fordońska-Kamienna - SF
09.10.2019 | 08:26

Dziś blokada Fordońskiej. Śledź relację NA ŻYWO z utrudnień na drogach [TRAFFIC]

Na zdjęciu: Blokada wywoła spore utrudnienia na skrzyżowaniu Fordońskiej z Kamienną i Sporną.

Fot. SF

Zapraszamy na środową relację na żywo z dróg Bydgoszczy i regionu. Na MetropoliaBydgoska.pl każdego dnia można śledzić serwis Traffic. Dziś najwięcej uwagi poświęcimy utrudnieniom na ulicy Fordońskiej.

Dziś w godzinach 16:00 – 17:00 na ulicy Fordońskiej wystąpią spore utrudnienia w ruchu. Ich powodem jest protest mieszkańców przeciwko działalności spółki Remondis [CZYTAJ WIĘCEJ O PROTEŚCIE]. Blokada będzie polegała na ciągłym przechodzeniu przez przejście dla pieszych na wysokości skrzyżowania z ulicą Kapliczną (wschodni wlot Wiaduktów Warszawskich). 

Poniżej przedstawiamy lokalizację miejsca protestu.

Służby miejskie radzą, by osoby, które w tych godzinach zamierzają poruszać się ulicą Fordońską skorzystały z komunikacji tramwajowej – linii 3,5,7 i 10, kursujących z Fordonu.

Kierowcy mogą ominąć ulicę Fordońską, korzystając z ulic:

  • Przemysłowej i Witebskiej
  • Inwalidów i Lewińskiego
  • Zamczysko, Pod Skarpą, Matki Teresy z Kalkuty

Na dojazd do Fordonu warto zarezerwować więcej czasu. W razie potrzeby, autobusy miejskie będą również kierowane objazdami. Przez cały dzień, a zwłaszcza od godziny 16:00 będziemy relacjonować dla Was sytuację na trasie do Fordonu, a także w innych rejonach miasta.

Na łamach MetropoliaBydgoska.PL prowadzimy serwis TRAFFIC – relację na żywo z dróg Bydgoszczy oraz regionu. Poinformujemy Was o bieżących utrudnieniach, wypadkach, remontach oraz innych informacjach, które mogą być Wam przydatne w bezproblemowym przemieszczaniu się po naszym mieście i województwie! Wejść w relację na żywo można poprzez link w zakończeniu tekstu, a także klikając w ikonkę samochodu u góry naszego portalu.

Jeśli macie dla nas informacje, wysyłajcie je na traffic@metropoliabydgoska.pl lub na fanpage Metropolia Bydgoska.pl.

Zainteresowanych powiadomienia push o najpoważniejszych utrudnieniach zachęcamy do obserwowania na Twitterze i ustawienia opcji powiadamiania o najnowszych wpisach konta @Traffic_BDG.

PRZEJDŹ DO SERWISU TRAFFIC

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści