Bydgoszcz
-0C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 1 • L -1
1C
Sr
0C
Czw
1C
Pt
-2C
Sob
-1C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBlogiEfekty rządów PiS dla Bydgoszczy widać coraz wyraźniej
Konferencja prasowa posłów PiS
27.12.2017 | 20:47

Efekty rządów PiS dla Bydgoszczy widać coraz wyraźniej

500 tysięcy to i tak dużo dla kogoś, kto za cel obrał sobie rolowanie Bydgoszczy i jej mieszkańców za ich własne pieniądze pod rękę z rządem PiS - pisze poseł Michał Stasinski.

Na zdjęciu: Gdzie byli posłowie PiS? - pyta Michał Stasiński

Fot. archiwum

Jedyna słuszna decyzja, którą mógł podjąć prezydent Bruski w sprawie Camerimage, została podjęta. 500 tysięcy to i tak dużo dla kogoś, kto za cel obrał sobie rolowanie Bydgoszczy i jej mieszkańców za ich własne pieniądze pod rękę z rządem PiS. W 2015 r. minister Gliński z PiS odmówił pomocy rządu PiS w budowie Centrum Konferencyjnego w Bydgoszczy. W 2017 r. dziwnym trafem znajduje pieniądze na budowę takiego centrum w Toruniu. Gdzie byli w 2015 r. i gdzie są obecnie posłowie PiS z Bydgoszczy? Pytajmy dalej: gdzie byli posłowie PiS z Bydgoszczy, kiedy rząd PiS wycofał się z programu „polskiego Pendolino”, czyli pociągu DART produkowanego przez bydgoską PESĘ, co stało się jedną z przyczyn problemów w jakie popadła firma?

Szef bydgoskiego PiS Tomasz Latos pląsa na imprezach Tadeusza Rydzyka w Toruniu w jednej kompaniji z prezydentem Torunia Zaleskim, ale albo dostaje słabe oceny za zawartość artystyczną i techniczną programu, albo ma inne priorytety, bo nie widzimy żadnych zysków dla Bydgoszczy z tej radosnej działalności. Poseł Schreiber swoją aktywność angażuje najpierw w dawanie podwyżek posłom i ponosi zasłużoną klęskę, a potem zabiera prawo do głosowania korespondencyjnego niepełnosprawnym, również tym mieszkającym w Bydgoszczy, gdzie również przegrywa, bo jego skandaliczne pomysły poprawiają senatorowie. Czy może dziwić, że przy tak skutecznych posłach PiS Bydgoszcz pozostaje bez wsparcia? Jakie efekty dla Bydgoszczy przynoszą rządy PiS widać coraz wyraźniej.

Michał Stasiński

poseł na Sejm RP

Bydgoszczanin,  polski prawnik, przedsiębiorca i polityk, poseł na Sejm VIII kadencji.

Panel dyskusyjny


Powiązane treści