Bydgoszcz
8C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 8 • L 7
9C
Pt
10C
Sob
9C
Nd
12C
Pon
10C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIEkipa „Mam Talent!” przyjedzie do Bydgoszczy. W poszukiwaniu osób do programu
Mam_talent!_logo
07.05.2017 | 13:37

Ekipa „Mam Talent!” przyjedzie do Bydgoszczy. W poszukiwaniu osób do programu

W castingu może uczestniczyć każda chętna osoba.

Na zdjęciu: Logo programu

Fot. wikipedia (wolny dostęp)

Już 13 maja w Centrum Kongresowym Opery Nova odbędzie się casting do 10. edycji programu „Mam Talent!”. Uczestniczyć w nim może każda chętna osoba.

ZOBACZ TEŻ: Student z Bydgoszczy wystąpił w „Mam Talent”. Taniec twarzą zaskoczył nie tylko jurorów [WIDEO]

Twórcy telewizyjnego show podkreślają, że w ich programie nie ma granic wiekowych. Wystąpić mogą zarówno dzieci, jak i dorośli, którzy uważają, że mają wyjątkowy talent i chcą go zaprezentować przed całą Polską. Do programu mogą zgłosić się amatorzy oraz zawodowcy, grupy lub indywidualne osoby.

Na casting należy przygotować 2-minutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio. Ponadto osoby niepełnoletnie muszą pamiętać o zabraniu pisemnej zgodzie obojga rodziców/opiekunów prawnych na udział w programie lub przyjść razem z nimi. Oczywiście należy mieć przy sobie również dowód tożsamości.

Jeśli nie możesz przybyć na żaden z castingów, występujesz ze zwierzętami, w swoim występie używasz ognia lub wykonujesz akrobacje powietrzne zgłoś się przez Internet – informują twórcy programu. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej programu: www.mamtalent.tvn.pl


Powiązane treści