Bydgoszcz
11C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H 12 • L 10
16C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
11C
Nd
15C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIEkonomik Biega z Naturą
13.03.2016 | 14:31

Ekonomik Biega z Naturą

Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych zaprasza wszystkich chętnych.

Na zdjęciu: Plakat imprezy

Fot. organizator

21 marca biegiem witamy wiosnę! Już ponad 1/3 miejsc jest zarezerwowana, a ich ilość ograniczona.

Trasa biegu wyznaczona jest w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy. Dla gimnazjalistów przygotowana jest trasa o długości 1500 m., a dla biegu głównego (szkół ponadgimnazjalnych) 3000 m.

Do współpracy w organizacji biegu zaproszone zostało Stowarzyszenie Grand Prix Poznania, organizujące np. cykl biegów „Citi Trail”, posiadające doświadczenie w organizacji biegów masowych w całej Polsce (również w Bydgoszczy), które zapewni odpowiednią oprawę, pomiar elektroniczny czasu dla każdego startującego (nowość w biegach szkolnych) oraz pamiątkowe numery startowe.

Na mecie będą zapewnione dla każdego: mały poczęstunek (np. ciastko czy drożdżówka) i napoje (np. ciepła herbata czy woda).

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach mogą liczyć na pamiątkowe puchary, a dla wszystkich zawodników, którzy ukończyli bieg, zorganizowana zostanie loteria z nagrodami.

Dla urozmaicenia imprezy pomiędzy biegami zostanie przeprowadzony bieg przebierańców.

Impreza jest bezpłatna dla uczniów i cieszy się coraz większym zainteresowaniem – w tym roku limit został zwiększony do ok. 450 uczestników.


Powiązane treści