Bydgoszcz
12C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H 12 • L 12
16C
Czw
15C
Pt
13C
Sob
13C
Nd
12C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportEkstraklasa przyjeżdża do Bydgoszczy. W przyszłym tygodniu Chemik Moderator podejmie Wisłę Płock
Chemik Bydgoszcz_KP Starogard_mat prasowe
19.09.2019 | 10:05

Ekstraklasa przyjeżdża do Bydgoszczy. W przyszłym tygodniu Chemik Moderator podejmie Wisłę Płock

Na zdjęciu: Za tydzień piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz podejmą ekstraklasową Wisłę Płock.

Fot. mat. prasowe

Już w środę, 25 września odbędzie się mecz I rundy Totolotek Pucharu Polski między Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Wisłą Płock. Klub z Glinek przedstawił szczegóły organizacyjne spotkania.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00 na stadionie przy ul. Glinki 79. Ze względów bezpieczeństwa oraz aby mogło je zobaczyć jak najwięcej zainteresowanych osób, wydarzenie zostało zgłoszone jako impreza masowa na 1750 widzów. W związku z tym wstęp będzie biletowany. Z tego względu klub prosi o wcześniejsze niż zwykle przybycie na stadion.

Bilet normalny będzie można zakupić w cenie 10 zł, zaś ulgowy – w cenie 5 zł. Ulga przysługuje dzieciom i młodzieży powyżej 6. roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej oraz seniorom powyżej 60. roku życia. Dzieci do lat 6 uprawnione są do nieodpłatnego odebrania biletu po okazaniu dokumentu poświadczającego wiek podczas wejścia na stadion w dniu meczu.  Osoby niepełnosprawne także uprawnione są do nieodpłatnego odebrania biletu po okazaniu legitymacji podczas wejścia na stadion w dniu meczu.

Przedsprzedaż biletów rozpoczyna się w czwartek, 19 września. Wejściówki będzie można nabywać w recepcji mieszczącej się w siedzibie klubu przy ul. Glinki 79, codziennie (również w weekendy) w godzinach 7:00-21:00. Nabycie biletów będzie możliwe także w trakcie sobotniego meczu IV ligi pomiędzy Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Legią Chełmża. W przypadku wyprzedania wszystkich wejściówek w dni poprzedzające mecz, nie będzie prowadzona sprzedaż w dniu meczu.

W dniu spotkania otwarcie bramy wejściowej od strony ul. Glinki nastąpi o godz. 15:30. Prosimy o możliwie szybkie przybycie na stadion ze względów organizacyjnych. Budynek klubowy zostanie w dniu meczu zamknięty o godz. 15:00 i dostęp do niego będą miały jedynie osoby upoważnione. Sprzedaż biletów po godz. 15:00 będzie prowadzona przy wejściu na stadion od ul. Glinki.

Najważniejsze informacje
– mecz będzie mogło obejrzeć 1750 widzów
– bilety w cenie 5 i 10 zł będzie można nabywać od czwartku, 19 września w siedzibie klubu w godzinach 7:00-21:00
– ze względów organizacyjnych prosimy o możliwie szybkie przybycie na stadion w dniu meczu
– sprzedaż biletów przed meczem prowadzona będzie przy wejściu od strony ul. Glinki.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści