[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

„Elvis” i „Czarny telefon” oraz „Minionki: Wejście Gru” w Multikinie

Dodano: 23.06.2022 | 09:25

Na zdjęciu: Elvis to jedna z najgłośniejszych tegorocznych premier w Multikinie.

Fot. mat. partnera

W piątek, 24 czerwca w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć film biograficzny „Elvis” oraz horror „Czarny telefon”. Ponadto, od 24 do 26 czerwca br. odbędą się przedpremierowe pokazy animacji „Minionki: Wejście Gru”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Historia Elvisa Presleya (Austin Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z menadżerem Tomem Parkerem (Tom Hanks), która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley.

Druga propozycja to „Czarny telefon”. Reżyser Scott Derrickson („Egzorcyzmy Emily Rose”, „Doktor Strange”) zrealizował nowy horror, który jest ekranizacją opowiadania Joe Hilla „Czarny telefon” pochodzącego ze zbioru opowiadań Upiory XX wieku. W filmie nieśmiały, ale sprytny 13–letni Finney Shaw zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na nic się nie zdadzą. Kiedy odłączony od kabla telefon powieszony na ścianie piwnicy zaczyna dzwonić, Finney uświadamia sobie, że ​​słyszy głosy poprzednich ofiar mordercy. Chcą one zrobić wszystko, żeby chłopiec nie podzielił ich losu.

Od piątku do niedzieli na najmłodszych widzów czekają również przedpremierowe pokazy animacji „Minionki: Wejście Gru”. Film łączy to, za co świat pokochał produkcje Illumiation – niezwykły, cięty humor, odniesienia do popkultury, emocje, znakomitą muzykę oraz nieokiełznaną akcję.

W kolejnej części jednej z najpopularniejszych animowanych serii widzowie poznają historię o tym, jak złoczyńca nr 1 na świecie poznał Minionki, a potem stworzył najbardziej nikczemną ekipę. Mierzył się z najbardziej niebezpiecznymi przestępcami świata. Na długo przed tym, jak został panem zła, Gru jest zaledwie 12-letnim chłopcem mieszkającym na przedmieściach, pracującym w swojej piwnicy nad planem przejęcia władzy nad światem. Długo jednak nie odnosi żadnego znaczącego sukcesu. Kiedy spotyka Minionki, w tym Kevina, Stuarta, Boba oraz Otto łączy z nimi swoje siły. Razem budują pierwszą kryjówkę, projektują niezwykłą broń i w końcu wykonują pierwsze misje.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.

„Elvis” i „Czarny telefon” oraz „Minionki: Wejście Gru” w Multikinie
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments