Bydgoszcz
1C
85% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 2 • L 0
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
3C
Sr
2C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportEnea Astoria udanie zaczyna przygotowania. Wygrała z Anwilem
astoria bydgoszcz - mat klubu
25.08.2019 | 21:45

Enea Astoria udanie zaczyna przygotowania. Wygrała z Anwilem

Na zdjęciu:

Fot.

W pierwszym przedsezonowym sparingu koszykarze Enea Astorii Bydgoszcz wygrali z Anwilem Włocławek. Podopieczni Artura Gronka wygrali 106:104.

Z dobrej strony pokazali się nowi zawodnicy. JP Prince, Michał Nowakowski i Michał Chyliński zdobyli po 17 punktów. Trzy oczka dorzucił za to 20-letni Adam Skiba, syn Grzegorza, który ostatnio grał w II lidze w rezerwach MKS-u Dąbrowa Górnicza i Politechnice Gdańskiej. W drużynie z Włocławka nie zagrał Michał Sokołowski, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski.

Jednym z kolejnych etapów przygotowań będzie turniej Enea Bydgoszcz Cup, który odbędzie się 7-8 września. Oprócz Asty zagrają w nim Polski Cukier Toruń, Wilki Morskie Szczecin i Trefl Sopot.

Anwil Włocławek – Enea Astoria Bydgoszcz 104:106.
Enea Astoria: JP Prince 17,  Michał Nowakowski 17, Michał Chyliński 17, Mateusz Zębski 12, AJ Walton 11, Adam Kemp – 9, Dorian Szyttenholm – 7, Marcin Nowakowski – 6, Łukasz Frąckiewicz – 5, Michał Krasuski – 5, Adam Skiba – 3, Michał Aleksandrowicz – 0, Marcel Afeltowicz – 0, Paweł Kopycki – 0

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści