Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Energa nadal gra z Zawiszą. Umowa o współpracy przedłużona

Dodano: 21.08.2023 | 19:40

Na zdjęciu: Prezes SP Zawiszy Krzysztof Bess i wiceprezes zarządu ds. marketingu Energi Adrianna Sikorska potwierdzili w poniedziałek dalszą współpracę. W konferencji uczestniczyli również minister Łukasz Schreiber, trener III-ligowca Piotr Kołc oraz zawodnicy Korneliusz Sochań i Piotr Okuniewicz.

Fot.

Najpierw podpisanie umowy z ARP E-Vehicles, teraz bydgoski Zawisza przedłuża umowę ze sponsorem głównym klubu – należącym do grupy Orlen koncernem Energa. – 

Ostatnie dni pod względem sponsorskim i marketingowym są bardzo dobre dla klubu z Gdańskiej 163. W miniony czwartek, prezes Krzysztof Bess i prezes ARP E-Vehicles Piotr Śladowski podpisali umowę o współpracy, na mocy której firma produkująca w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym autobusy elektryczne (wkrótce także wodorowe), została sponsorem strategicznym piłkarskiego trzecioligowca z Bydgoszczy.

Logotyp marki Pilea pojawił się na koszulkach zespołu już w trakcie poprzedniego meczu z Unią Solec Kujawski, który Zawisza wygrał 2:0 po golach Piotra Okuniewicza i Michała Graczyka. Dzisiaj (21 sierpnia) w samo południe przekazana została kolejna dobra informacja – z klubem nadal zostaje sponsor główny – Energa. To trzeci rok, kiedy należący do grupy Orlen koncern nadal będzie wspierał bydgoską drużynę piłkarską.

PodczasW poniedziałkowej konferencji ten fakt potwierdzili prezes SP Zawiszy Krzysztof Bess oraz wiceprezes ds. marketingu w Enerdze Adrianna Sikorska. – Jest mi niezmiernie miło, że ta współpraca nadal może być kontynuowana, że Energa nadal będzie naszym głównym partnerem – mówi Bess. – Jesteśmy bardzo zbudowani faktem, że jesteśmy zauważani jako klub, że firmy chcą nas wspierać – dodaje prezes Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza i zaznacza, że to największy partner, jaki wspiera Zawiszę.

Za wsparcie Bess dziękował także obecnemu na wydarzeniu ministrowi Łukaszowi Schreiberowi (obecni byli także piłkarze Zawiszy: Korneliusz Sochań i Piotr Okuniewicz oraz trener drużyny Piotr Kołc). – Dla mnie to jest sprawa oczywista, że zawsze staram się wspierać bydgoskie kluby i mamy bardzo dobry tydzień – nie ukrywa Schreiber, nawiązując także do sukcesu tenisistów stołowych Gwiazdy Bydgoszcz, którzy zdobyli krajowy superpuchar.

Całkiem niedawno cieszyliśmy się z sukcesu w Pucharze Polski KPZPN, mamy nadzieję na świętowanie kolejnych sukcesów przy Gdańskiej. Zawisza ma oddanych kibiców, którzy podróżują na każdy mecz za drużyną – dodaje minister.

Logo Energi pozostaje na koszulkach drużyny seniorów. – Kontynuacja naszej współpracy jest najlepszym dowodem naszej wiary w siłę zespołu – podkreśla Sikorska i nie ukrywa, że dla marki ważne jest także szkolenie najmłodszych. – Prowadzi to do kształcenia przyszłych olimpijczyków i medalistów, stąd też doceniamy działalność stowarzyszenia w tej działalności – mówi wiceprezes zarządu Energi ds. marketingu.

Na koniec powtórzę za kibicami: Zawisza nigdy nie zginie

– kończy Adrianna Sikorska.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tez kibic
Tez kibic
6 miesięcy temu

Chcemy awansu, koniec i kropka!