Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Escape room w galerii handlowej. Pierwszy taki w Bydgoszczy!

Dodano: 07.12.2018 | 10:20

Na zdjęciu: Fragment grafiki reklamującej otwarcie nowej atrakcji.

Fot. mat. pras.

W najbliższą sobotę Galeria Pomorska zaprasza dorosłych, młodzież i dzieci do tajemniczej zabawy. Już 8 grudnia zostanie otwarty tam pierwszy stały escape room w centrum handlowym. 

O co chodzi? Przede wszystkim o DOBRĄ ZABAWĘ!  – Zostaniecie zamknięci w specjalnie przygotowanym pokoju. Waszym zadaniem będzie rozwiązanie szeregu logicznych zagadek, wydostanie się z pomieszczenia i przeżycie niesamowitej przygody! Escape Room to fenomenalna gra zespołowa w realnym świecie, którą już od kilku lat kochają Bydgoszczanie. Poza zagadkami gracze muszą wykonać różne zadania zręcznościowe oraz wydostać się z opresji w określonym czasie – mówi Arkadiusz Bryk, organizator escape roomów w Bydgoszczy

Escape Room w Galerii Pomorskiej został stworzony dzięki współpracy dwóch firm: Ewakuacji oraz Fabryki Czasu, które posiadają łącznie już 6 pokoi o zróżnicowanych scenariuszach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Właściciele to prawdziwi pasjonaci tej formy zabawy – sami regularnie dają się zamykać w pokojach innych firm, aby poczuć dreszczyk emocji i spędzić miło czas ze swoimi znajomymi. To naprawdę wciąga! Sprawdź sam – rezerwacje 665 889 871.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/escaperoomgaleriapomorska/

Start o godzinie 12:00. Wstęp wolny dla wszystkich.