Bydgoszcz
1C
Słonecznie
84% wilgotność
Wiatr: 3km/h SE
H 2 • L 0
11C
Wt
11C
Sr
12C
Czw
12C
Pt
11C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIEwa Chodakowska przyjedzie do Bydgoszczy. By poprowadzić darmowy trening w Galerii Pomorskiej
10.07.2017 | 16:11

Ewa Chodakowska przyjedzie do Bydgoszczy. By poprowadzić darmowy trening w Galerii Pomorskiej

Darmowy trening odbędzie się już w ten weekend.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie

Fot. mat. pras.

Najbliższa niedziela w Bydgoszczy upłynie pod znakiem sportowych zajęć. Tego dnia w Galerii Pomorskiej odbędzie się warsztaty Ewy Chodakowskiej oraz trenerów z teamu Be Active w ramach 5. edycji Be Active Tour powered by Nałęczowianka. 

Największą atrakcją niedzielnego wydarzenia w Galerii Pomorskiej będzie darmowy trening z Ewą Chodakowską. Polska trenerka fitness znana jest przede wszystkim poprzez dużą aktywność w serwisach społecznościowych oraz organizowanie programów ćwiczeń zachęcających Polki do prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia. Udział w prowadzonych przez nią treningu w Bydgoszczy będzie mogła wziąć każda chętna osoba, która zarejestruje się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej: http://sklep.bebio.pl/warsztaty_bydgoszcz/formularz.php, a następnie przyjdzie do Galerii Pomorskiej w godzinach 10:00-12:00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Trening z Ewą Chodakowską rozpocznie się o godzinie 12:20 i potrwa 45 minut. Zajęcia poprzedzi rozgrzewka z Piotrem Karwatem. W programie wydarzenia są jeszcze trening z Lefterisem, joga z Basią Tworek, trening z Tomkiem Choińskim oraz prelekcja dietetyka Be Active, czyli Marty Kielak. Akcję w Bydgoszczy zakończy wspólne zdjęcie uczestników wydarzenia z Ewą Chodakowską i teamem Be Active.

Zajęcia odbywać się będą pod chmurką, na najwyższym poziomie parkingu Galerii Pomorskiej. Istotne jest, aby każdy uczestnik zabrał ze sobą matę do ćwiczeń, mały ręcznik, sportowe obuwie przeznaczone do ćwiczeń fitness, strój sportowy oraz wodę mineralną tylko w plastikowym opakowaniu. „Ze względu na charakter miejsca odbywania się warsztatów, organizator nie zapewnia uczestnikom przebieralni. Aby usprawnić organizację, sugerujemy przybycie w strojach sportowych. Prosimy nie zabierać ze sobą cennych rzeczy, ponieważ organizator ani właściciel obiektu nie bierze odpowiedzialności za rzeczy osobiste uczestników. Na warsztatach ćwiczymy w obuwiu sportowym przeznaczonym do tego celu” – czytamy na stronie z informacjami dotyczącymi zapisów.


Powiązane treści