Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Ewa Chytła nadal kieruje M-GZE w Koronowie. Wygrała konkurs na stanowisko dyrektora

Dodano: 05.07.2023 | 09:28

Na zdjęciu: Ewa Chytła nadal kieruje Miejsko-Gminnym Zespołem Edukacji w Koronowie

Fot. archiwum IN

Ewa Chytła nadal kieruje Miejsko-Gminnym Zespołem Edukacji w Koronowie. Jakiś czas temu wygrała konkurs na stanowisko dyrektora.

3 kwietnia 2023 roku na Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Koronowo pojawiło się ogłoszenie o naborze na wolne kierownicze stanowisko dyrektora Miejsko- Gminnego Zespołu Edukacji w Koronowie.

Podczas wideo-czatu z mieszkańcami zorganizowanego przez burmistrza Koronowa, pytaliśmy włodarza o powody ogłoszenia konkursu. – Wiem, że w gminie Koronowo pracuje się wyśmienicie, wszyscy są tutaj zdrowi, uśmiechnięci, zadowoleni, ale mimo wszystko przechodzą też na emeryturę i tak jest w tym wypadku – odpowiedział burmistrz Patryk Mikołajewski.

27 kwietnia ogłoszono wyniki konkursu. Do naboru przystąpiła jedna kandydatka. To… Ewa Chytła. Ponownie została ona dyrektorem M-GZE. – Po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej Komisja Rekrutacyjna uznała, że Pani Ewa Chytła jest odpowiednią kandydatką na stanowisko kierownicze dyrektora Miejsko-Gminnego Zespołu Edukacji w Koronowie – czytamy w uzasadnieniu. – Kandydatka spełniła wymagania formalne oraz posiada kwalifikacje, niezbędne do pracy na wymienionym stanowisku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments