[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Fabryka narkotyków w regionie zlikwidowana. Zobacz zdjęcia i film z policyjnej akcji

Dodano: 27.05.2022 | 17:05

Na zdjęciu: Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych.

Fot. KPP Chojnice

Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach i funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością narkotykową z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku zatrzymali i aresztowali dwóch mężczyzn zajmujących się produkcją amfetaminy w województwie kujawsko-pomorskim.

W sobotę, 21 maja 2022 roku w miejscowości w pobliżu Świecia zatrzymano dwóch mężczyzn – 28-letniego mieszkańca powiatu świeckiego i 34-letniego mieszkańca powiatu gdańskiego, którzy zajmowali się produkcją i handlem amfetaminą.

Funkcjonariusze zabezpieczyli 10 kg amfetaminy i ponad 350 gramów płynnej amfetaminy, którą można wykorzystywać do produkcji tego narkotyku. Całość była warta pół miliona złotych według czarnorynkowej wartości. Policjanci przejęli również przedmioty i inne substancje mogące służyć do wytwarzania amfetaminy.

Aresztowani stanęli przed Sądem Rejonowym w Chojnicach. Mężczyznom grozi od 3 do 15 lat pozbawienia wolności za wytwarzanie znacznej ilości psychotropowych substancji. Zgodnie z decyzją sądu, zatrzymani najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments