Bydgoszcz
21C
Słonecznie
35% wilgotność
Wiatr: 6km/h S
H 21 • L 21
21C
Pon
21C
Wt
20C
Sr
15C
Czw
14C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIFashion TV szuka nowych gwiazd wybiegów. I organizuje casting w Bydgoszczy
11.09.2017 | 18:58

Fashion TV szuka nowych gwiazd wybiegów. I organizuje casting w Bydgoszczy

Casting do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie, czyli FashionTV Model Search 2017 odbędzie się w najbliższy weekend.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Już 16 września 2017 w Centrum Handlowym Focus odbędzie się przedostatni casting do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie – FashionTV Model Search 2017. Swoich sił w modelingu mogą spróbować osoby pomiędzy 14 a 25 rokiem życia.

Rejestracja kandydatów rozpoczyna się od godziny 9 i potrwa do 14.00. Zaproszeni są: dziewczęta w wieku od 14 – 25 lat i chłopcy od 17- 25 lat, zainteresowani karierą w międzynarodowym modelingu. Nie będzie preselekcji, więc do castingu dostaną się wszyscy chętni, natomiast warunkiem uczestnictwa będzie wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zapoznanie się z regulaminem. Osoby poniżej 18 roku życia muszą postarać się o pisemną zgodę rodziców.

Ruszamy w Polskę z nową dawką energii, więc liczymy na Waszą obecność! Zapraszamy wszystkich chętnych, gdyż każdy może przyjść i wziąć udział! Uwierz w siebie, bo może to właśnie z Tobą spotkamy się na finale w Warszawie, który zbliża się już wielkimi krokami! Jest to niepowtarzalna szansa, aby rozpocząć międzynarodową karierę i poznać ludzi ze świata mody – zachęcają organizatorzy.

FashionTV Model Search 2017 to trzecia, polska edycja tego cieszącego się ogromnym zainteresowaniem wydarzenia. Organizatorzy będą poszukiwać nowych gwiazd wybiegów w całym kraju. Docelowo odbędzie się 20 – 25 castingów lokalnych w najlepszych galeriach handlowych. Zwycięzcy castingów lokalnych zostaną zaproszeni na finał ogólnopolski, który odbędzie się w październiku w Warszawie. Natomiast laureaci polskiej edycji FashionTV Model Search 2017 oprócz wyjazdu na międzynarodowy finał imprezy mogą spodziewać się także kontraktu z francusko- polską agencją modelek i modeli RYL Model Agency oraz udziału w Paris Fashion Week. Podczas całodziennego wydarzenia, uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych ćwiczeniach na wybiegu, sesji zdjęciowej i mini wykładach na temat funkcjonowania świata mody. Przewidziane są konkursy oraz spotkania publiczności i uczestników z zaproszonymi gośćmi. Całość zakończy się o godzinie 19.00 uroczystą galą finału lokalnego z pokazami mody i udziałem znanych artystów.

Przedsięwzięciu patronuje FashionTV – pierwsza telewizja tematyczna o zasięgu globalnym w całości poświęcona modzie. Partnerami polskiej edycji konkursu są agencja RYL Model Agency, AN COMMUNICATION – Anna Neneman oraz Marka Maison Anoufa, która zasponsoruje wyjazd finalistów na Paryski Tydzień Mody. Merytorycznie uczestników wspierać będzie dyrektor artystyczny FashionTV i główny projektant Marki Maison Anoufa, Ylan Anoufa – jeden z najbardziej uznawanych obecnie młodych projektantów na świecie.

Patronami medialnymi są: FashionTV, RMF MAXXX, JOY, Businessman Today, Interia, Styl.pl, Maxmodels.pl, Magazyn Galerie Handlowe i Galeriehandlowe.pl, FashionPost.pl, Telewizja Warszawa oraz Warsaw Highlights oraz MetropoliaBydgoska.pl. Konkurs FashionTV Model Search realizowany jest od 2003 roku praktycznie na całym świecie.

Regulamin i informacje o konkursie na stronie www.fashiontvpolska.pl www.facebook.com/fashiontvpolska.


Powiązane treści