Bydgoszcz
13C
Słonecznie
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 16 • L 12
20C
Czw
22C
Pt
24C
Sob
25C
Nd
24C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleFeralna seria wypadków w pierwszym dniu wiosny
Wypadek Łochowo
22.03.2018 | 15:11

Feralna seria wypadków w pierwszym dniu wiosny

Na zdjęciu: Wypadek w Łochowie.

Fot. Krystian Andruszczenko

Dwa wezwania do wypadków w odstępie zaledwie kilku minut – do Łochowa i Pawłówka. Niedługo po tym, na ciemnym, leśnym odcinku ul. Armii Krajowej w Bydgoszczy zginął mężczyzna, który wpadł pod samochód.

Wczoraj (21.03.2018r.) około godziny 19:50 na ulicy Armii Krajowej, na odcinku między wiaduktem a ulicą Zamczysko w Bydgoszczy doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego śmierć poniósł 56-letni pieszy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna z niewiadomych przyczyn wszedł wprost pod nadjeżdżającego mercedesa, ponosząc śmierć na miejscu.

Policjanci prowadzą pod nadzorem prokuratora czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Kilkanaście minut wcześniej, około godz. 19.20, w Łochowie na Szosie Bydgoskiej w okolicach marketu Biedronka zderzyły się dwa samochody: audi A3 oraz peugeot 206, który w momencie przyjazdu na miejsce strażaków znajdował się na poboczu drogi. Żeby dostać się do kierującej pojazdem trzeba było użyć narzędzi hydraulicznych. Kobiecie założony został kołnierz ortopedyczny i udzielone zostało wsparcie psychologiczne. Po przyjeździe pogotowia ratunkowego została zabrana do szpitala. Drugi z pojazdów znajdował się na środku drogi, jednak nie było w nim kierującego. Oddalił się z miejsca wypadku, ale po jakimś czasie pojawił się na miejscu zdarzenia. Został przesłuchany przez policję w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia

W Pawłówku, kierująca samochodem marki renault straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała na pobocze i dachowała. Przyczyną wypadku – jak wyjaśniają policjanci – była jazda z prędkością nie zapewniającą panowanie nad pojazdem. Kobieta nie doznała w wyniku wypadku poważniejszych obrażeń, jednak obecne na miejscu służby medyczne zdecydowały o przewiezieniu jej do szpitala. Wcześniej ukarana została mandatem karnym.


Podobne wpisy

Powiązane treści