Bydgoszcz
7C
Niebo częściowo zachmurzone
70% wilgotność
Wiatr: 7km/h WNW
H 7 • L 7
5C
Czw
-3C
Pt
-2C
Sob
10C
Nd
9C
Pon
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaFilharmonia Dowcipu będzie świętować jubileusz występem w Bydgoszczy. Wygraj bilet [KONKURS]
Filharmonia Pomorska_czerwiec_SG (5)
05.10.2017 | 18:20

Filharmonia Dowcipu będzie świętować jubileusz występem w Bydgoszczy. Wygraj bilet [KONKURS]

Spektakl zaplanowano na 8 października.

Na zdjęciu: Spektakl odbędzie się w budynku Filharmonii Pomorskiej.

Fot. SG / archiwum

Dwugodzinny spektakl pełen kultowych żartów i muzycznych hitów odbędzie się już w tę niedzielę w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. A to wszystko w ramach 10-lecia Filharmonii Dowcipu. 

Filharmonia Dowcipu to przedstawienie muzyczno-kabaretowe w reżyserii Waldemara Malickiego i Jacka Kęcika, łączące oryginalne aranżacje muzyki poważnej i rozrywkowej oraz skeczy. W tym roku obchodzi ono swój okrągły jubileusz istnienia na scenie. W trakcie jego świętowania w Bydgoszczy nie zabraknie elementów z prawie pięciuset poprzednich widowisk. Spektakle będą energetyczne, pełne zwrotów akcji, ze świetną muzyką, orkiestrą, cynicznym pianistą, lewitującym dyrygentem i masą pozytywnej energii. Jednak twórcy przedstawień szykują również niespodzianki. – Znamy naszą publiczność i wiemy, że kilku hitów nam nie odpuści, ale chcemy też pokazać nowy cykl „Pamiątki z wakacji”, wrócić do muzyki latynoskiej i udowodnić ponad wszelką wątpliwość, że cała muzyka światowa powstała dzięki nam Polakom, a zwłaszcza jednemu z nich… wiadomo dzięki któremu. Czekają więc Państwa dwie godziny hitów, kitów , mitów i godnej obrony rubieży polskiej myśli muzycznej nie -„ na kolanach”, ale…… na krzesełkach filharmonicznych – zapowiadają.

Spektakl w bydgoskiej filharmonii rozpocznie się o godzinie 19:00. Zobaczenie go umożliwi zakup biletu za pośrednictwem platformy kulturairozrywka.pl (https://kulturairozrywka.pl/bydgoszcz-jubileusz-10-lecia-filharmonii-dowcipu/wydarzenie/36807). Jednak specjalnie dla czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie. Aby je zdobyć, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule FILHARMONIA, w treści podając imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Kto jest patronem Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy?

Na odpowiedzi czekamy do piątku, 6 października do godz. 20:00. Zwycięzcę poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.


Powiązane treści