Bydgoszcz
-3C
Słonecznie
64% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H -2 • L -3
1C
Pt
0C
Sob
-0C
Nd
-1C
Pon
2C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoFilip Chajzer przyleciał do Bydgoszczy. Wyjątkowe spotkanie na lotnisku
15.08.2021 | 11:01

Filip Chajzer przyleciał do Bydgoszczy. Wyjątkowe spotkanie na lotnisku

Na zdjęciu: Filip Chajzer spotkał się z Bartkiem na płycie bydgoskiego lotniska. Obaj mieli okazję zobaczyć funkcjonowanie portu "od kuchni".

Fot. Port Lotniczy Bydgoszcz

Piątek, trzynastego sierpnia okazał się szczęśliwy dla Bartka, młodego bydgoszczanina, który dochodzi do siebie po skomplikowanej operacji. Tego dnia na płycie bydgoskiego lotniska spotkał się z nim Filip Chajzer, który wręczył chłopakowi nagrody w organizowanym przez siebie konkursie.

9-letni Bartek od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Na początku lata przeszedł operację, wskutek której obie nogi ma obecnie w gipsie. A wakacje spędzane w ten sposób, jak opisywała mama Bartka, z pewnością nie nastrajają optymistycznie.

Promykiem radości okazał się udział w konkursie zorganizowanym na oficjalnym fanpage’u przez wspomnianego Filipa Chajzera przy współpracy z jedną z marek sportowych. Konkurs, w którym należało zaprezentować najciekawszą stylizację łączą skarpetę i klapki. Gdy Chajzer przeczytał wpis mamy Bartka, postanowił, że to właśnie do chłopaka powędrują nagrody, a on sam osobiście spotka się z nim w Bydgoszczy.

Do spotkania doszło w miniony piątek na płycie Portu Lotniczego Bydgoszcz. Chajzer dotarł tam niewielkim samolotem Cessna. Dzięki uprzejmości władz lotniska możliwe było zwiedzenie jego zakamarków, swoje tajemnice odsłonili przez 9-latkiem miejscowi strażacy. A na końcu Chajzer zostawił – jak każe tradycja – podpis na gipsie. „To było moje marzenie. Nigdy tego nie zapomnę, dziękuję” – cytuje chłopca Chajzer. A oficjalne konto na Facebooku lotniska dodaje: „To co, panowie, może jakiś wspólny lot nad Bydgoszczą, kiedy Bartek wróci do pełni sił?”.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści