Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h NW
H 3 • L 2
10C
Wt
10C
Sr
6C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaFilmowe Poranki w kinie Helios. Z myślą o najmłodszych widzach
10.03.2017 | 16:28

Filmowe Poranki w kinie Helios. Z myślą o najmłodszych widzach

Najbliższe spotkanie odbędzie się 12 marca.

Na zdjęciu: Fragment grafiki promującej niedzielne wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Jak w co drugą niedzielę kino Helios Bydgoszcz zaprasza najmłodszych widzów na kolejne spotkanie w ramach Filmowych Poranków. W tym tygodniu zaprezentowane zostaną bajki z serii „Słoniczka Ella”. Przed seansem, który rozpocznie się w najbliższą niedzielę, 12 marca, o godzinie 10:30 kino Helios  przygotowało dla Was moc atrakcji.

Każde dziecko biorące udział w wydarzeniu otrzyma figurkę Playmobil. Oprócz tego, uczestnicy będą mogli wygrać ciekawe nagrody w ramach konkursów organizowanych przed seansem. Jedną z atrakcji będzie również pojawienie się animatorów, którzy zapewnią dobrą zabawę wszystkim dzieciom.

Uczestnicy niedzielnego spotkania obejrzą aż 6 odcinków bajki „Słoniczka Ella”: Niezwykła nagroda, Lekcje tańca, Choroba, Żurawinowy krater, Nieustraszeni odkrywcy, Jastrząb mechanik.

Klimat spotkania w ramach Filmowych Poranków dostosowany jest specjalnie dla najmniejszych widzów. To dla nich zostawiane zostanie przyciemnione światło ( nie zostanie ono zgaszone, żeby najmłodsi nie bali się ciemności) a dźwięk wyciszony aby nikogo nie wystraszyć. Bilety dla wszystkich kosztują tylko 16zł.


Powiązane treści