[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Filmowy powrót do szkoły. CH Focus organizuje wydarzenie dla dzieci

Dodano: 30.08.2022 | 12:51

Na zdjęciu: CH Focus ogranizuje wydarzenie dla dzieci.

Fot. Mat. prasowe

CH Focus zaprasza dzieci do wspólnego świętowania rozpoczęcia roku szkolnego. W wydarzeniu wezmą udział największe gwiazdy z animacji wytwórni Dreamworks Animation.

3 września 2022 roku w godz. 11:00-19:00 specjalnie dla małych fanów filmów animowanych odbędzie się wydarzenie z udziałem ich ulubionych bohaterów. Przez cały dzień będzie można zwiedzać wystawę “Krudowie” przedstawiającą postacie z tego filmu.

Dzieci będą mogły również zrobić sobie zdjęcie przy drzewie z leniwcami oraz z tygrysem. Z pomocą wizażystek będą mogły przemienić się w gwiazdy srebrnego ekranu i zapozować przy Poppy i Mruku. Najmłodsi będą mogli również zrobić własne przypinki z ulubionymi postaciami z bajki “Trolle”.

Powroty do szkoły bywają słodko-gorzkie. Aby umilić ten czas wszystkim dzieciom, przygotowaliśmy szereg niespodzianek i atrakcji z udziałem z ich ulubionymi bohaterami bajek Trolle i Krudowie. Z pewnością wydarzenie przyniesie także odrobinę relaksu oraz odprężenia dorosłym i rodzicom. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, która naładuje nas wszystkich pozytywną energią na nadchodzące, jesienne miesiące mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

Zaplanowano również co godzinę konkursy z nagrodami. Natomiast o godz. 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00 odbędą się muzyczne Bajkowe Parady ze wszystkimi bohaterami animacji Dreamworks Animation. Udział w całym wydarzeniu jest bezpłatny.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments