Bydgoszcz
0C
78% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 2 • L -1
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
3C
Sr
2C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaFinał WOŚP coraz bliżej. Kto zagra w Bydgoszczy?
52 rocers
02.12.2015 | 08:53

Finał WOŚP coraz bliżej. Kto zagra w Bydgoszczy?

24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia.

Na zdjęciu: Zespół 52 Rockers zagra podczas Finału WOŚP.

Fot. mat. prasowe

24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w styczniu 2016 roku. Wiemy już, jakie zespoły zagrają podczas bydgoskiego koncertu.

Najbliższy finał WOŚP zaplanowano na 10 stycznia przyszłego roku. W Bydgoszczy podczas tradycyjnego koncertu zagrają trzy zespoły. Pierwszym z nich jest 52 Rockers proponujący muzykę elektroniczną na bazie drum and bass. Razem z gitarą i wokalem powstaje dość nietypowy gatunek muzyczny – elektroniczny rock. Przez ostatni rok grupa tworzona przez Matta Sasa, Jacka Siedlaczka i Łukasza Okońskiego intensywnie pracowała nad debiutancką płytą, która ma pojawić się w najbliższych tygodniach.

Następnym zespołem jest rockowy KISSI, który powstał cztery lata temu w Gdyni i jest hołdem złożonym amerykańskiej grupie KISS. Na scenie zjawi się także Bash. Jak informują organizatorzy,  zespół „wykwitł z przeróżnych fascynacji muzyczno – brzmieniowych członków zespołu.” Głównym nurtem grupy jest rock.


Powiązane treści