Bydgoszcz
-0C
Mgła
92% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 1 • L -1
5C
Wt
3C
Sr
3C
Czw
6C
Pt
9C
Sob
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaREGIONBiznesFirma spod Inowrocławia rośnie w siłę. Otworzyła oddział na północy Polski
budowlaniec_budowla_wolnydostęp
02.04.2017 | 13:19

Firma spod Inowrocławia rośnie w siłę. Otworzyła oddział na północy Polski

To już jej kolejny oddział.

Na zdjęciu: Pracownicy firmy zajmują się między innymi budową osiedli mieszkaniowych.

Fot. www.flickr.com (wolny dostęp)

Grupa Alstal, jedna z największych polskich firm świadczących usługi budowlane, otworzyła swój kolejny oddział. Firma, która ma siedzibę pod Inowrocławiem, ma już swoich pracowników nie tylko w Warszawie, ale i Gdańsku. 

Firma od około 40 lat zajmuje się projektowaniem i generalnym wykonawstwem inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego. Zajmuje się głównie budową centrów biurowych, osiedli mieszkaniowych, obiektów dla wojska, realizacji publicznej infrastruktury sportowej. Buduje obiekty przemysłowe wraz z wyposażeniem technologicznym oraz świadczy usługi utrzymania ruchu w zakładach tego sektora.

Firma realizuje kontrakty nie tylko na rynku krajowym, ale działa również poza granicami naszego kraju. Pracownicy firmy pracują między innymi przy budowie Lodowiska w Bydgoszczy. CZYTAJ WIĘCEJ 

Otwarcie oddziału w Gdańsku jest kolejnym etapem ekspansji w celu kompleksowej obsługi inwestorów na terenie jednego z najprężniej rozwijających się regionów kraju, którego potencjał i atrakcyjność potwierdzają zarówno realizowane jak i planowane inwestycje – mówią przedstawiciele firmy.


Powiązane treści