Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 4 • L 3
9C
Wt
10C
Sr
5C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesFirma transportowa z Bydgoszczy otrzymała miano Laureata Diamentów Forbesa
23.02.2021 | 14:10

Firma transportowa z Bydgoszczy otrzymała miano Laureata Diamentów Forbesa

Na zdjęciu: Don Trucking istnieje od 2010 roku i zapewnia usługi średnim oraz dużym firmom logistycznym.

Fot. mat. autora

Don Trucking, firma transportowa, która ma swoją główną siedzibę na bydgoskich Glinkach, uzyskała ostatnio miano Laureata Diamentów Forbesa. Zajęła ona 8. pozycję w swojej kategorii. W woj. kujawsko-pomorskim ten zaszczytny tytuł dostało 216 firm z blisko 203 tys. w rejonie.

Diamenty Forbesa obejmują najszybciej rozwijające się polskie przedsiębiorstwa. Do zestawienia nie trafiają za to firmy znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Don Trucking istnieje od 2010 roku i zapewnia usługi średnim oraz dużym firmom logistycznym. Firma transportowa z Bydgoszczy specjalizuje się w transporcie transgranicznym, łącząc Europę Wschodnią i Zachodnią. Ich pomarańczowo-białe ciężarówki są znakiem rozpoznawalnym firmy i ciężko jest je przeoczyć. Don Trucking ma również siedzibę w Holandii. – Bardzo się cieszymy z tego tytułu. Pomimo tak ciężkiego dla wszystkich roku, nasza firma dalej się rozwija i ma duże plany na przyszłość – opowiada członek zarządu Dariusz Hejnicki.

Droga firmy Don Trucking nie zawsze była łatwa. Jednak dzięki ogromnej wierze oraz szacunku do pracowników i klientów nadal jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w województwie, z łączną liczbą 200 pracowników, w tym 30 pracowników biurowych oraz ponad 170 profesjonalnych kierowców z Polski i Ukrainy. Flota składa się z ponad 120 ciężarówek.

Don Trucking jest firmą z tradycjami i silnym kręgosłupem moralnym. Ponadto zarząd firmy stawia duży nacisk na ochronę środowiska naturalnego. Nie dziwi więc fakt, że jako pierwsza w Polsce zainwestowała w ciężarówki napędzane technologią LNG. W 2018 roku Don Trucking stał się posiadaczem 20 pojazdów napędzanych gazem ziemnym. Pozostałe ciężarówki spełniają wymagania EU i wszystkie posiadają klasę EURO 6.

Innowacyjne rozwiązania oraz profesjonalizm są nieodłącznym atutem firmy z Bydgoszczy. Świadcząc logistyczne systemy oraz siłę roboczą, Don Trucking zapewnia efektywne usługi transportowe na czas, mając na uwadze bezpieczeństwo załadunku.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o Diamentowym Laureacie Forbesa, to możecie śledzić firmę transportową z Bydgoszczy na ich portalach społecznościowych i zobaczyć życie firmy od podszewki. Być może zainteresuje Was, jak radzą sobie kierowcy w trudnych warunkach drogowych lub jakie przygody napotkała na swojej drodze spółka. Klikajcie w link poniżej.

Facebook page: https://www.facebook.com/DonTruckingBv

 

 


Podobne wpisy

Powiązane treści