Bydgoszcz
14C
Niebo głównie zachmurzone
66% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H 16 • L 12
17C
Sob
17C
Nd
18C
Pon
21C
Wt
21C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesFirmy potrzebują komunikacji
silican1
17.03.2020 | 13:14

Firmy potrzebują komunikacji

Na zdjęciu: Siedziba firmy Slican mieści się przy ul. Konopnickiej 18 w Bydgoszczy.

Fot. mat. nadesłane

Slican Sp. z o.o. z Bydgoszczy jest innowacyjną firmą branży IT, która od 28 lat projektuje centrale telefoniczne dla biur i biznesu. Rozwiązania telekomunikacyjne Slican cieszą się uznaniem wśród odbiorców krajowych jak i zagranicznych. Systemy Slican pozwalają na efektywną realizację i zarządzanie komunikacją głosową i tekstową. Dzięki zastosowaniu technologii IP systemy Slican redukują koszty połączeń oraz zapewniają nowoczesne formy komunikacji.

Jedną z propozycji wśród szerokiej oferty Slican są serwery komunikacyjne IP o symbolu NCP, będące głównym składnikiem każdego systemu zunifikowanej komunikacji. Technologia IP umożliwia dopasowanie systemu NCP do potrzeb i wymagań klienta. Usługi platformy teleinformatycznej takie jak: call center, komunikator, czat, wysyłanie SMS-ów, automatyczne generowanie zapowiedzi, nagrywanie rozmów, voice2mail, fax2mail, konferencje, video konferencje, kolejkowanie połączeń to tylko niektóre usługi, które zapewniają odbiorcy najwyższy standard komunikacji w biznesie.

System telekomunikacyjny w oparciu o wielofunkcyjne oprogramowanie i aplikacje  zapewnia bezpieczną komunikację w szerokim przedziale pojemności od kilkudziesięciu do 10.000 użytkowników. Każdy system jest otwarty na zmiany zarówno w kierunku pojemności i funkcji. Aktualizacja oprogramowania zabezpiecza ciągłość rozwojową systemu i usprawnienia komunikację wewnętrzną i zewnętrzną instytucji czy firmy.

Jedną z usług, którą oferuje platforma Slican NCP jest pakiet oprogramowania Call Center, który niezawodnie wspiera działy obsługi klienta. Dzięki tej aplikacji, firma zyska, a nie straci klientów z powodu nieodebranych połączeń. Z łatwością poprowadzi kampanie telefoniczne i zadba o profesjonalny wizerunek firmy.

silican3

Kolejną przykładową aplikacją dla platformy NCP jest komunikator CTI – wygodne narzędzie do komunikacji zarówno głosowej jak i tekstowej. Komunikator Slican umożliwia korzystanie z wielu ciekawych funkcji zarówno na komputerze lub smartfonie.

Wiele firm i instytucji wymaga również nowoczesnych rozwiązań umożliwiających nagrywanie rozmów oraz zarządzanie nagranymi rozmowami telefonicznymi. Aplikacja Slican RecordMAN zapewni niezawodność i bezpieczeństwo nagrań. Jest to szczególnie ważne w firmach i instytucjach, w których nagrywane są wszystkie rozmowy telefoniczne.

Więcej informacji na www.slican.pl.

silican3

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści