Bydgoszcz
22C
Niebo częściowo zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNE
H 22 • L 21
25C
Sr
25C
Czw
25C
Pt
25C
Sob
28C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIFocus Mall w lipcu dla najmłodszych. Przygotowano masę atrakcji
Bdg_FocusPark_5_07-2013
30.06.2016 | 14:00

Focus Mall w lipcu dla najmłodszych. Przygotowano masę atrakcji

W lipcu w Focus Mall pojawi się strefa zabaw.

Na zdjęciu: Focus Mall od strony ul. Jagiellońskiej.

Fot. Pit1233/wikipedia (wolna licencja)

Specjalną atrakcję dla najmłodszych przygotowano w Focus Mall Bydgoszcz. Strefa zabaw przed galerią może stać się jednym z ulubionych miejsc dzieci w te wakacje.

Już 1 lipca w Focus Mall Bydgoszcz pojawi się nowa strefa zabaw. Na najmłodszych czekać będą bohaterowie kanału Nickelodeon (co weekend inna postać), strefa trampolin, dwa ogromne dmuchańce, boisko do piłki nożnej, zjeżdżalnie oraz drabinki.

Atrakcje umieszczone będą przed galerią od strony ul. Jagiellońskiej. Rodzice będą mogli odpocząć w strefie relaksu pod kolorywmi parasolami i na wygodnych leżakach.

Przygotowując wakacyjny plac zabaw, chcieliśmy stworzyć dzieciom możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu. Wiemy, że w wakacje aktywności w plenerze są najbardziej pożądane, dlatego zdecydowaliśmy się na strefę zabawy na świeżym powietrzu. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z zainteresowaniem klientów Focus Mall i będzie to jedno z ulubionych miejsc bydgoszczan podczas sezonu wakacyjnego – mówi Gregory Pertus, dyrektor Focus Mall Bydgoszcz.

Korzystanie ze wszystkich atrakcji wakacyjnej strefy zabaw jest bezpłatne. Szczegółowe informacje i harmonogram eventu można znaleźć na stronie internetowej centrum: www.focusmall-bydgoszcz.pl.


Powiązane treści