Bydgoszcz
10C
Niebo częściowo zachmurzone
29% wilgotność
Wiatr: 10km/h WNW
H 11 • L 9
10C
Pt
9C
Sob
8C
Nd
9C
Pon
9C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaWakacje pełne wrażeń w CH Focus w Bydgoszczy
11.07.2018 | 11:07

Wakacje pełne wrażeń w CH Focus w Bydgoszczy

Na zdjęciu: Wioska indiańska zaprasza do Focusa. Dzieci pobawią się za darmo

Fot. mat. prasowe

Lato z indiańską przygodą! Już od 16 lipca na małych odkrywców z Bydgoszczy i okolic czeka fantastyczna zabawa w pełnej atrakcji „Wiosce Indiańskiej”. Tworzenie łapaczy snów czy wyścigi galopujących koni to tylko niektóre z niespodzianek, jakie przygotowało dla najmłodszych CH Focus. Podczas trwającego dwa tygodnie wydarzenia dzieci wezmą udział w różnych aktywnościach, podczas których będą mogły spełnić swoje marzenia i poczuć się jak prawdziwi Indianie.

Lipiec w Bydgoszczy zapowiada się pełen atrakcji i wyśmienitej zabawy. A to za sprawą letniej atrakcji dla najmłodszych w CH Focus. Już 16 lipca w bydgoskim centrum zagości „Wioska Indiańska”, a z nią – niezwykła przygoda. Biorące udział w wydarzeniu dzieci będą mogły poznać zwyczaje rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej i odkryć w sobie prawdziwego indiańskiego wojownika.

Przez dwa tygodnie do dyspozycji najmłodszych będą cztery stanowiska z różnymi aktywnościami, na których nauczą się wielu przydatnych dla każdego Indianina umiejętności. Uczestnicy „Wioski Indiańskiej” udekorują przynoszące szczęście łapacze snów,  stworzą barwne pióropusze i wezmą udział w warsztatach bogatej w piórka i paciorki indiańskiej biżuterii. Mali budowniczowie dowiedzą się, jak tworzyć tradycyjne domy rdzennych mieszkańców Ameryki – tipi, a wielką atrakcją dla wszystkich uczestników będzie wielki wyścig galopujących koni
i konkurs strzelania z łuku. Dzieci będą mogły też zrobić sobie zdjęcia w kanu i monidłach, które będą świetną pamiątką z wakacji.

– Chcieliśmy stworzyć małym mieszkańcom Bydgoszczy i okolic możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu podczas wakacji, dlatego zaplanowaliśmy letnie aktywności o wyjątkowej tematyce. Chcemy zaprosić dzieci i młodzież do odległej krainy Indian, pobudzającej ich kreatywność, z dala od komputerów i telewizorów. Na uczestników czeka twórcza i niczym nieograniczona zabawa w świecie rdzennych mieszkańców Ameryki. Będzie mnóstwo atrakcji: tworzenie pióropuszy, strzelanie z łuku i wyścigi, więc mamy nadzieję, że wydarzenie to okaże się niezapomnianą przygodą! – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

„Wioska Indiańska” będzie czynna w dniach 16-29 lipca w godzinach 10:00-18:00. Udział
w animacjach jest bezpłatny. Szczegółowe informacje i harmonogram eventu można znaleźć na stronie http://focusmall-bydgoszcz.pl/.


Powiązane treści