[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Ford uderzył w drzewo i dachował na drodze krajowej. Były utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA]

Dodano: 30.11.2022 | 20:26

Na zdjęciu: Do wypadku na krajowej 25 w Niechorzu doszło w środowe popołudnie.

Fot. Więcbork112.PL - Ratownictwo Powiatu Sępoleńskiego

Spore utrudnienia w ruchu występowały w środowe (30 listopada) popołudnie na drodze krajowej 25 w powiecie sępoleńskim, gdzie doszło do groźnie wyglądającego wypadku.

O zdarzeniu poinformował portal Więcbork112.PL – Ratownictwo Powiatu Sępoleńskiego. Jak podał, tuż po godzinie czternastej na wysokości miejscowości Niechorz na drodze krajowej 25 doszło do groźnie wyglądającego wypadku.

Jak się okazało, kierujący osobowym fordem z nieustalonych jak na razie przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo, po czym auto następnie także dachowało. Kierowca auta może mówić o sporym szczęściu, bo – jak sprecyzował w komunikacie portal Więcbork112.PL – nie doznał poważniejszych obrażeń i po przebadaniu go przez ratowników medycznych na miejscu zdarzenia, nie było konieczności przewożenia go do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracowały trzy zastępy straży pożarnej, ratownicy medyczni oraz policjanci, którzy wyjaśniają teraz dokładne okoliczności wypadku. Na czas akcji służb, ruch na krajowej 25 odbywał się ze sporymi utrudnieniami.

 

Ford uderzył w drzewo i dachował na drodze krajowej. Były utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments