Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Fragment ul. Brzozowej w Koronowie wyremontowany. Co z pozostałym?

Dodano: 04.12.2023 | 09:58

Na zdjęciu: Przebudowę ulic na tym osiedlu podzielono na kilka etapów

Fot. IN

Fragment ul. Brzozowej w Koronowie przeszedł przebudowę. Mieszkańcy pytają co z pozostałym odcinkiem.

Przebudowę ulic na tym osiedlu podzielono na kilka etapów. W tym roku zakończono prace na fragmencie ulicy Bukowej (od ul. Konopnickiej do ul. Klonowej), na fragmencie ulicy Topolowej (od ul. Bukowej do ul. Brzozowej) i fragmencie ulicy Brzozowej (od ul. Konopnickiej do ul. Topolowej). Nie obyło się bez kłopotów, bo prace nie zakończyły się w planowanym terminie.

Spore koleiny i dziury

Na ten moment ulica Brzozowa posiada nową nawierzchnię od ul. Konopnickiej do ul. Topolowej – później jest stara nawierzchnia z trylinki betonowej – i przy ul. 26 stycznia pojawia się nawierzchnia z kostki. – Bardzo proszę o informację dotyczącą dokończenia remontu ulicy Brzozowej w Koronowie – pytała podczas czatu online burmistrza Koronowa jedna z mieszkanek. – Póki co na połączeniu starej nawierzchni z nową powstały spore koleiny i dziury znacznie utrudniające przejazd, zbiera się tam woda mimo studzienki w pobliżu. Jest plan by te mankamenty zlikwidować? – dodała.

Jest deklaracja

Burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski przekazał, że w przyszłym roku będzie realizowany końcowy etap przebudowy tego osiedla. W tym roku otrzymano dotację na kwotę ponad 2 mln zł. Włodarz ma nadzieję, że w przyszłym roku uda się zakończyć prace na tym osiedlu. Jednocześnie burmistrz zapewnił, że łączenie starej i nowej nawierzchni zostanie naprawione przez koronowski wydział drogowy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Berlin
Berlin
6 miesięcy temu

O.