Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
75% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 6 • L 4
10C
Sob
8C
Nd
9C
Pon
10C
Wt
6C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaGdzie się bawić w Andrzejki?
28.11.2015 | 15:22

Gdzie się bawić w Andrzejki?

Koncerty i imprezy, które uświetnią andrzejkowy wieczór w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: W całej Polsce odbeda się dzis imprezy andrzejkowe

Fot. Wolny dostęp

Wosk, klucz i zabawa. Tradycyjnie pod koniec listopada, wbrew zbliżającej się zimie, w wielu polskich domach i klubach odbędą się mniej lub bardziej huczne imprezy. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy krótki spis imprez andrzejkowych, jakie odbędą się w Bydgoszczy.

Imieniny Andrzeja będzie można świętować już dziś (28.11.2014) w klubie Savoy, gdzie poza ciastkami z wróżbami pojawią się również tancerki. Impreza zacznie się o godzinie 21, wejść na nią będą mogły tylko osoby pełnoletnie, natomiast panie, które zjawią się w klubie przed 22 mogą liczyć na darmowe wejście. Za darmo wejdą też, rzecz jasna Andrzejowie, na zniżkę (5 złotych) mogą liczyć studenci, którzy nie zdąża wejść za darmo przed 22. Pozostali zapłacą za wejście 10 złotych.

Przez cała noc za darmo do klubu Alibi będą mogły wejść panie i studenci. Panowie powinni się pospieszyć, bo jeśli nie zdążą dotrzeć na imprezę do 23, będą musieli zapłacić 5 złotych. Przez cala noc przewidziane są promocje przy zakupie alkoholi. Na każdego Andrzeja czeka niespodzianka w klubie Trip. Niewiasty i studenci wejdą za darmo, pozostali zapłacą 5 złotych. Do godziny 23 panie będą mogły raczyć się alkoholami za pół ceny, natomiast koszt lanego piwa dla braci akademickiej to jedyne cztery złote.

Wielbiciele sportów walki mogą andrzejkowy wieczór spędzić w Kubryku, gdzie odbędzie się prezentacja gali KSW 33 i walki bokserskiej Władimira Kliczki z Tysonem Fury. Impreza wystartuje o godzinie 22 . W Eljazz zagra zespół „Butelki zwrotne”. Koncert zacznie się o godzinie 20.30 a wstęp będzie wolny. Największe Andrzejki w Bydgoszczy zamierza zorganizować Epic Club, gdzie wszyscy Andrzeje wejdą bez opłat. Klub obiecuję bezpieczeństwo i zabawę na najwyższym poziomie.

To tylko kilka z miejsc, gdzie można spędzić andrzejkowy wieczór. Mamy nadzieję, że pomogliśmy tym, którzy nie mieli pomysłu, gdzie się dzisiaj wybrać, albo o Andrzejkach najzwyczajniej w świecie zapomnieli.


Podobne wpisy

Powiązane treści