Bydgoszcz
2C
Przelotne opady
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h E
H 3 • L 2
1C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
1C
Sr
2C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaOsielskoSportGLKS Osielsko zaprasza na pierwszy mecz. Zimą wyglądał obiecująco
GLKS Osielsko - mat. klubu
22.03.2019 | 21:14

GLKS Osielsko zaprasza na pierwszy mecz. Zimą wyglądał obiecująco

Na zdjęciu: Drużyna z Osielska przed rundą wiosenną A klasy.

Fot. Ewa Kralewska

Zespół seniorów GLKS Osielsko zakończył przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek I grupy bydgoskiej A-klasy. W ciągu dwóch miesięcy drużyna rozegrała 7 sparingów, w których odniosła 2 zwycięstwa, 2 remisy i 3 razy musiała uznać wyższość rywala.

Jak podkreśla trener drużyny Filip Skory, to nie wyniki, a założenia taktyczne, eliminowanie błędów oraz wypracowanie automatyzmów było najistotniejszym elementem przygotowań do ligi. – Graliśmy z wymagającymi rywalami, na których tle wyglądaliśmy obiecująco. Kadrę wzmocniliśmy trzema zawodnikami, którzy zwiększyli rywalizację w zespole. Warto nadmienić, że sześciu wyróżniających się zawodników z zespołu juniora młodszego otrzymało szansę debiutu – podsumowuje szkoleniowiec. Wspomniani nowi zawodnicy to Waldemar Polkowski, Damian Polkowski i Adam Zalewski.

Zespół GLKS Osielsko pierwszy mecz ligowy rozegra już w najbliższą sobotę o 15:00 na stadionie w Żołędowie, a przeciwnikiem będzie Dąb Potulice. Jesienią górą był GLKS (3:1). Czy w sobotę również wywalczy 3 punkty? – Zapraszamy kibiców na stadion, żeby się o tym przekonać – zapowiada Skory.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści