Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Gmina Osielsko zachęca do kupna terenów. Czym przekonuje?

Dodano: 28.08.2023 | 09:07

Na zdjęciu: Urząd Gminy w Osielsku promuje w swoich mediach społecznościowych tereny te jako leżące w „najbogatszej gminie w województwie”

Fot. Gmina Osielsko

Gmina Osielsko zachęca do kupna gruntów stanowiących własność gminy. Urzędnicy zaznaczają, że to „wyjątkowa okazja”.

Konkretnie mowa o dziewięciu lokalizacjach – w Osielsku przy ulicach Orzechowej i Polanka oraz w Niemczu przy ulicy Leśny Zaułek. Przykładowo cena wywoławcza dla działki położonej w Osielsku przy ul. Orzechowej o powierzchni 1203 metrów kwadratowych wynosi 443 tys. 907 zł. Należy jednak wpłacić wadium w kwocie 44 tys. 390 zł. Termin i miejsce przetargu to 8 września godz. 9.00. Urząd Gminy Osielsko, ul. Jana Pawła II 28 – sala obrad Rady Gminy. Wpłaty wadium należy dokonać do 4 września.

„To niepowtarzalna szansa”

Urząd Gminy w Osielsku promuje w swoich mediach społecznościowych tereny te jako leżące w „najbogatszej gminie w województwie”. – Najbogatsza gmina w województwie kujawsko-pomorskim, Gmina Osielsko, ogłasza wyjątkową okazję dla wszystkich poszukujących swojego miejsca pod słońcem – czytamy w ogłoszeniu. – To niepowtarzalna szansa na nabycie nieruchomości gminnych, które będą źródłem Twojej radości i stabilności.

Gmina wymienia korzyści

Gmina wymienia także korzyści płynące z nabycia działki. To m.in. przyroda w zasięgu ręki, malownicze krajobrazy, lasy, łono natury, doskonała lokalizacja, infrastruktura, bogactwo kultury i tradycji, wsparcie samorządu.

– Nie przegap tej wyjątkowej okazji na nabycie ziemi w Gminie Osielsko – zachęcają urzędnicy. – To nie tylko inwestycja w przyszłość, to inwestycja w spokój, harmonię i swoje marzenia. To Twoja szansa na stworzenie własnej historii w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Przyjdź do Gminy Osielsko i zainwestuj w swoją przyszłość! – dodają.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
8 miesięcy temu

Chyba ich pogięło z cenami

Martin
Martin
8 miesięcy temu

Najbogatsza ale banda złodziei… Bieda działki z utwardzoną drogą za pół miliona. Żerują na renomie która już dawno temu się wypaliła a Osielsko to nie ostoja spokoju tylko przeludniona i zakorkowana Grażynami i Januszami enklawa chamstwa, buractwa i wszechobecnych, bezpańskich psów.

Last edited 8 miesięcy temu by Martin
Obywatel
Obywatel
8 miesięcy temu

Wybudujesz dom , a za płotem developer postawi Ci blokowisko , wstyd wójcie i radni , ze wsi zrobiliście drugi fordon i to wasza macha !!!

Ewa
Ewa
8 miesięcy temu

Tak, wincyj paskudnych bloków w Osielsku i Niemczu, tego nam potrzeba!!!
Szczytem wszystkiego są tzw. kurniki do chowu klatkowego wybudowane w kilku lokalizacjach – okno w okno, a dookoła zalane betonem mikropodwórko, faktycznie wymarzone miejsce do zamieszkania :-)))