Bydgoszcz
2C
Przelotne opady
94% wilgotność
Wiatr: 5km/h E
H 3 • L 0
3C
Sob
3C
Nd
4C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesGra stworzona przez bydgoszczan stała się sprzedażowym hitem. Jest przerażająca [TRAILER]
gra agony, gameplay - mat. producenta (1)
01.06.2018 | 15:07

Gra stworzona przez bydgoszczan stała się sprzedażowym hitem. Jest przerażająca [TRAILER]

Na zdjęciu: Agony to jeden z najbardziej oczekiwanych horrorów tego roku.

Fot. mat. producenta

Debiutancka produkcja Madmind Studio okazała się hitem. Długo oczekiwana gra Agony dotarła do drugiego miejsca bestsellerów na platformie  Steam.

W istniejącym od dwóch lat Madmind Studio mieszczącym się przy ul. Grunwaldzkiej pracuje obecnie dziewięć osób, które wcześniej brały udział w tworzeniu takich gier jak m.in. Wiedźmin 3, Real Boxing 2 czy The Division. Finansowanie dla gry Agony znaleźli na Kickstarterze, znanej platformie crowdfundingowej. Udało się zebrać 600 tysięcy złotych, czyli prawie trzy razy więcej niż planowali. Pieniądze wpłaciło prawie 4 tys. osób.

Agony to jeden z najbardziej oczekiwanych horrorów tego roku. Ma pełen tryb fabularny oraz otwarty system wyzwań generujący losowe poziomy, na których gracz będzie musiał przetrwać, aby zdobyć jak najlepszy wynik. Pełny dźwięk zrealizowano w języku angielskim. Kolejnych jedenaście języków, w tym polski, jest dostępnych w interfejsie i napisach.

Gra dostępna jest na na PlayStation 4, Xbox One i PC. Producenci zapowiadają ją jako najbardziej przerażające przedstawienie piekła w historii gier. Za tą historią jest więcej, niż sądzisz. Nawiedzany przez koszmarne potwory uzyskasz zdolność opętywania demonów i innych dusz, a wszystko to po to, by wydostać się z piekła – czytamy w zapowiedzi. Gracz trafi do piekielnej głębi, w której będzie musiał przetrwać i rozwiązać zagadki związane z Czerwoną Boginią, twórczynią zaprezentowanego w grze miejsca. Po drodze spotka inne nękane dusze oraz będzie mógł opętać słabsze demony. Aby uciec z wrogiego otoczenia, w końcu będzie musiał spotkać się z Czerwoną Boginią.

Zamieszczony na początku miesiąca w serwisie YouTube trailer ma 245 tysięcy wyświetleń. Na platformie Steam można pobierać grę od wtorku, 29 maja w promocyjnej cenie 107,99 zł. Efekt? Już pierwszego dnia sprzedaży Agony znalazła się na drugim miejscu listy bestsellerów.

Trailer gry [+18]

Minimalne wymagania systemowe
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10
Procesor: Intel Core i3 3.2 GHz, AMD Phenom II X4 955 – 4 Core, 3.2 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Radeon R9 280 lub Nvidia GeForce GTX 660
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 17 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectX compatible


Podobne wpisy

Powiązane treści