Bydgoszcz
-3C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H -3 • L -3
6C
Sr
6C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
7C
Nd
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyGratka dla fanów motoryzacji. Wygraj wejściówki na AutoNostalgię! [KONKURS]
autonostalgia - mat. prasowe
03.04.2018 | 12:20

Gratka dla fanów motoryzacji. Wygraj wejściówki na AutoNostalgię! [KONKURS]

Na zdjęciu: Targi odbędą się w dniach 14-15 kwietnia.

Fot. mat. prasowe

W weekend 14-15 kwietnia na PGE Narodowym odbędzie się Auto Nostalgia 2018 – gratka dla fanów motoryzacji. Dzięki podróżnikom z grupy „Na UAZ-ach w świat” możecie zgarnąć wejściówki na to wydarzenie.

Targi Auto Nostalgia 2018 to okazja, by na własne oczy zobaczyć klasyczną motoryzację. Legendarne auta i motocykle, których duch wciąż jest młody podziwiać będzie można w otoczeniu nowoczesnej architektury stadionu PGE Narodowego. Zobaczyć będzie można kilkaset zabytkowych samochodów i motocykli, stoiska Mercedesa i Porsche, motoryzację z czasów PRL-u oraz skorzystać z bogatej oferty warsztatów specjalistycznych.

Wśród zaprezentowanych samochodów pojawią się UAZ-y, a dzięki uprzejmości podróżników z „Na UAZ-ach w świat” mamy dwie podwójne wejściówki  na imprezę. Co należy zrobić, aby wygrać jedną z nich? Prosimy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w tytule wpisując „Klasyki”, a w treści podając swoje imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Do jakiego kraju dotarła ubiegłoroczna wyprawa podróżników z  Eastern Classics on Tour (obecnie „Na UAZ-ach w świat”)?” Czekamy do piątku, 6 kwietnia, do godziny 18:00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej i sposobie jej odebrania w wiadomości zwrotnej.

W tym roku podróżnicy zwiedzający świat UAZ-ami planują kolejną wyprawę. Zamierzają pokonać 15 ooo kilometrów przez terytorium 13 krajów: Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Turcji, Gruzji, Azerbejdżanu, Kazachstanu, Uzbekistanu, Tadżykistanu, Kirgistanu, Rosji i Ukrainy.


Powiązane treści