Bydgoszcz
12C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 12 • L 11
13C
Pon
11C
Wt
11C
Sr
9C
Czw
10C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleGroźne zderzenie w rejonie węzła Garbary. Jeden z samochodów staranował przystanek [ZDJĘCIA]
zderzenie_focha_kordeckiego_garbary_001_KAndruszczenko
08.12.2019 | 11:14

Groźne zderzenie w rejonie węzła Garbary. Jeden z samochodów staranował przystanek [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę.

Na zdjęciu: Po zderzeniu w rejonie ulic Focha oraz Kordeckiego jeden z samochodów zatrzymał się na pobliskim przystanku tramwajowym.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

W nocy z soboty na niedzielę w rejonie skrzyżowania ulicy Focha z Kordeckiego doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch pojazdów. W efekcie uderzenia jeden z nich wpadł na pobliski przystanek.

Do zdarzenia doszło około godziny trzeciej w nocy. Jak przekazała nam podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego kujawsko-pomorskiej policji, doszło wówczas do zderzenia osobowo-dostawczego peugeota z taksówką marki Ford. – Z naszych ustaleń wynika, że kierujący peugeotem nie zastosował się do znaku STOP i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu fordowi – wyjaśnia nam Kowalska. Siła uderzenia wyrzuciła taksówkę poza jezdnię – zatrzymała się ona na przystanku tramwajowym zlokalizowanym w rejonie węzła Garbary umożliwiającym podróż w kierunku Opery Nova.

Mimo dużej siły zderzenia i sporych zniszczeń obu pojazdów nikomu z jego uczestników nic się nie stało. – Dlatego zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja – dodaje podkom. Kowalska. Jej sprawca został ukarany mandatem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści