[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Groźny wypadek na autostradzie A1. Dziecko wśród rannych w zderzeniu pięciu aut [ZDJĘCIA]

Dodano: 31.07.2021 | 18:51

Na zdjęciu: Do groźnego wypadku doszło w sobotni poranek na odcinku autostrady A1 w rejonie Konstantynowa.

Fot. OSP KSRG Raciążek

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku, do którego doszło w sobotę (31 lipca) rano na odcinku autostrady A1 w regionie.

Informacja o wypadku wpłynęła do służb ratunkowych tuż przed godziną siódmą rano. Jak udało nam się dowiedzieć, na 171 kilometrze autostrady A1, na odcinku między węzłami Włocławek Północ i Ciechocinek (na wysokości miejscowości Konstantynowo) doszło do zderzenia z udziałem pięciu samochodów osobowych, choć – jak słyszymy – były też informacje, że w zdarzeniu miało wziąć udział dziewięć pojazdów, co ostatecznie się nie potwierdziło.


CZYTAJ WIĘCEJ: Czarny piątek na drogach Kujaw i Pomorza. Życie straciły cztery osoby


Jak słyszymy, w wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby – to kobieta i dziecko. Oboje zostali zabrani do szpitali we Włocławku i w Toruniu. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej (jednostki z Aleksandrowa Kujawskiego, Ciechocinka, Raciążka i Zbrachlina), ratownicy medyczni oraz policjanci, którzy teraz wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Autostrada A1 w miejscu wypadku przez kilka godzin była zablokowana. Ruch udało się służbom przywrócić dopiero przed godziną jedenastą. Okoliczności wypadku ustalają teraz policjanci.

 

Groźny wypadek na autostradzie A1. Dziecko wśród rannych w zderzeniu pięciu aut [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments