[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Groźny wypadek w centrum Bydgoszczy. Kierowca i pasażerowie uciekli z miejsca zdarzenia

Dodano: 23.05.2022 | 15:01

Na zdjęciu: Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci z bydgoskiego Śródmieścia.

Fot. Archiwum

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotni (21 maja) wieczór u zbiegu ul. Focha i Warmińskiego w Bydgoszczy, gdzie auto osobowe uderzyło w budynek. – Kierowca nie dostosował prędkości do warunków na jezdni – słyszymy od funkcjonariuszy.

Jak słyszymy od bydgoskich policjantów, informacja o zdarzeniu wpłynęła do nich tuż przed godziną dwudziestą pierwszą. Z informacji policji wynika, że osobową toyotą corollą podróżowały cztery osoby – kierowca i trzech pasażerów.

Z ustaleń mundurowych wynika, że kierowca auta nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w ścianę budynku. – Uszkodzony został znak drogowy oraz ściana budynku przy ul. Focha 28 – przekazuje kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Kierowca i pasażerowie po zdarzeniu oddalili się z miejsca zdarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wypadek na rondzie Fordońskim. Były spore utrudnienia w ruchu

Okoliczności zdarzenia ustalać będą funkcjonariusze z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu. Jak się dowiadujemy, auto zostało już zabezpieczone przez śledczych.

Groźny wypadek w centrum Bydgoszczy. Kierowca i pasażerowie uciekli z miejsca zdarzenia
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments