Na zdjęciu: Majówka na trawie już w ten weekend!
Fot. Plakat
Od piątku do niedzieli rynek w Grudziądzu zmieni się nie do poznania: cały zostanie bowiem pokryty trawą. Kolejna edycja „Majówki na trawie” już w ten weekend!
– Po raz kolejny Rynek naszego miasta w ostatni weekend maja za sprawą naturalnej trawy zamieni się w zieloną wyspę. „Majówka na trawie” jest jedną z najbardziej lubianych i wyczekiwanych imprez przez mieszkańców Grudziądza. To doskonała okazja, aby ostatni majowy weekend spędzić na łonie natury w samym sercu miasta – zachwalają organizatorzy.
Punktem kulminacyjnym majówki jest wspólne śniadanie pod chmurką, któremu towarzyszy jarmark żywności ekologicznej promujący regionalnych producentów zdrowego jedzenia oraz działania z zakresu edukacji ekologicznej. Wszystko odbywa się w klimacie promocji zdrowego stylu życia i ekologii.
Muzyczną gwiazdą imprezy będzie grupa Future Folk, która zagra dla grudziądzkiej publiczności 25 maja 2018 r. o godz. 19.00. Zieloną sobotę zakończy kino pod gwiazdami, gdzie mieszkańcy wspólnie obejrzą filmy – start o 21:30. W niedzielę organizatorzy zapraszają najmłodszych wraz z rodzicami do wspólnej zabawy na kolorowy festyn z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.
Wstępny line-up imprezy:
25 maja (piątek), 12:00 – 18:00
Interaktywna gra miejska
Animacje i warsztaty ekologiczne
19:00 Koncert FUTURE FOLK
26 maja (sobota), 10:00 – 1:00
Śniadanie na trawie
Joga na dzień dobry
Zajęcia ruchowe i gimnastyka
Występy na żywo
Animacje i warsztaty ekologiczne
21:30 Kino Pod Gwiazdami
27 maja (niedziela), 10:00 – 17:00
Happening z okazji Dnia Dziecka
Godziny otwarcia ekojarmarku:
piątek 12:00 – 18:00
sobota 10:00 – 18:00
niedziela 10:00 – 16:00
Wstęp wolny!